افزایش ورودی گوگل، یاهو و

رنک الکسا به این سوال پاسخ میدهد: در مقایسه با همه سایتهای دیگر، عملکرد سایت من چگونه است؟ این روند سبب می شود تا علاوه بر افزایش تاثیرگذاری بیشتر جستجوها، احتمال حضور سایت های پر بازدید در وب سایت هایی مانند الکسا ( در لیست Visited just before و Visited right after ) در صفحه وب سایت شما بیشتر شود.

بهینه سازی وب سایت

اگر شاهد تغییرات بزرگی در بازه زمانی کمتر از یک ماه پس از آپلود فایل Disavow این احتمال وجود دارد که ارتباطی به Disavow نداشته باشد و عوامل دیگری مانند: تغییرات الگوریتمی، از دست دادن بک لینک، قدرتمند تر شدن رقبا و …

نکته ای وجود دارد و آن اینست که برای شناسایی و ایندکس کردن سایت های جدید ، موتور های جستجو نیاز به زمان دارند یعنی اگر وب سایتی را که تازه دو روز است آپلود کرده اید سرچ کنید به احتمال 90% نا امید می شوید .

فروش بک لینک

اگرچه ، حتی بعضی اوقات ، چند هفته بعد از بارگزاری ، باز هم بعضی سایت ها در 3 موتور جستجوگر اصلی Google/Bing/Yahoo ( که 98% سرچ ها در ایالات متحده توسط این 3 موتور انجام می شود ) دیده نمی شوند .

فقط در این صورت است که گوگل هم سایت شما را سایت خوب و مفید تلقی می کند و رتبه سایت را افزایش می دهد.

این باعث میشه برند شما بزرگ و بزرگتر بشه و گرفتن رتبه بهتر در گوگل برای شما راحت و راحت تر میشه.

ساخت فایل روبوت

میتواند منجر به رتبه بندی جستجوی پایین شود و یا حتی باعث شود سایت شما به طور کلی از نتایج جستجو حذف شود. ما برای فشرده سازی بالاتر قالب jpeg را انتخاب کردیم و ابعاد آن را به 1200 × 795 پیکسل تغییر دادیم که باعث شد اندازه پرونده به 103 KB کاهش پیدا کند.

ما در نویسش علاوه بر تولید انواع محتوای متنی و پادکستها طبق بهترین استراتژی بازاریابی محتوا، میتوانیم در زمینه بهینه سازی محتوا و انجام اصول سئو هم به شما کمک کنیم.

تعداد بازدید سایت در روز

بنابراین، پیاده سازی یک برچسب متعارف برای نشان دادن نسخه اصلی مقاله شما بسیار مهم است.

افزونه Gd Star Rating

بنا بر همین مطالب، اولین هدف و خواستهی شما باید داشتن سایتی با مطالب اورجینال و مفید باشد یعنی مطالبی که از وبسایت دیگری برداشته نشده و برای کاربران مفید است.

در مرحله اول باید تفاوت بین ثبت شدن (submit) و ایندکس شدن (index) را بدانید .

تگ های Heading

اگر موتورهای جستجو ندانند که سایت شما وجود دارد ، شانس شما برای دیده شدن کاهش نمی یابد بلکه به کل از بین می رود. از آنجا که استراتژیهای کلاه سیاه از نقاط ضعف موجود در دستورالعملهای جستجو استفاده میکنند، نتایج حاصل از تاکتیکها پس از برطرف شدن این نقطه ضعفها از بین میروند.

ایجاد نقشه سایت وردپرس

تحقق این هدف ، مستلزم شناخت دقیق از فعالیت سایت ، مشتریان و مخاطبان ، محصولات یا خدماتی است که ارائه می دهید.

پیداکردن بک لینک

اگر ساختار پیوند صفحه را تغییر دهید ، به صورت خودکار 301 تغییر مسیر ایجاد می کند. همین موضوع تجربهای ضعیف، آزار دهنده یا گمراه کننده برای مخاطبان ایجاد میکند.

ساخت بک لینک

به این ترتیب، سایر نسخهها را برای Googlebots نامرئی مشاور سئو میکنید. برای سایت های استاتیک نیز می توانید از این لینک استفاده کنید .

شما اولین باری که هاست برای سایت وردپرس خود تهیه کردید، چطور عمل کردید؟ البته در این روش هربار می توان یک URL را در موتور جستجو ثبت کرد ، یعنی اگر یک سایت بزرگ با تعداد زیادی صفحه ساخته اید ، انگشتان خود را برای ثبت URL تک تک صفحات قوی کنید .

ثبت یک وب سایت در موتور جستجو به معنی اعلام وجود یک سایت در موتور جستجو است در حالیکه ایندکس شدن به معنی اینست که موتور جستجو قبول می کند که وب سایت شما را در بانک اطلاعاتی خود و تحت پوشش سرویس های خود قرار دهد .

دانلود افزونه نجوا

بدیهی است تاثیر بک لینک از یک سایت معتبر، بسیار بیشتر از سایتی کم اعتبار است. هرچه اعتبار لینک ورودی بیشتر باشد، تاثیر گذاری آن در سایت شما نیز بیشتر خواهد بود.

آنالیز حرفه ای سایت

نکته : Yahoo توسط موتور Bing ایندکس می شود بنابراین وقتی وب سایت را در Bing ثبت می کنید بطور خودکار در Yahoo نیز ثبت می شود .

نه تنها سئو چنین مدت طولانی را زنده باقی مانده، بلکه رشد نیز داشته است طبق مطالعات اخیر شرکتها در سال 2016، 65 بیلیون دلار را صرف سئو خواهند کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *