افزایش محبوبیت و تعداد بکلینکها

و از طریق پیشنهاد خواندن مقاله ای دیگر را نیز برای کاهش رتبه الکسا ایران به مخاطب بدهند . تمام رقبای شما از این امتیاز استفاده می کنند، بنابراین شما نیز باید به آن توجه داشته باشید.

نمایش توضیحات سایت در تلگرام

دو نوع اصلی تگ سئو وجود دارد که باید آن ها را بهینه کنید. روش های مختلفی برای ایجاد نقشه سایت XML در وردپرس وجود دارد.

اگر یک صفحه دارای برچسب متعارف باشد، Googlebot فرض می کند که یک نسخه جایگزین برای آن صفحه وجود دارد، و بنابراین آن صفحه را ایندکس نمی کند، حتی اگر واقعا نسخه دیگری از آن صفحه وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، اگر سایت شما به درستی برای جا به جایی و کرال Googlebot ها تنظیم و طراحی نشده باشد، به احتمال زیاد سایت ایندکس نمی شود.

به همین دلیل شما باید سعی کنید سایت های مرتبط با موضوع سایتتان را پیدا کنید و کامنتی را در آن سایت ها قرار دهید که مورد تایید قرار گیرند.

گوگل معتقد است که وسیله ی دسترسی کاربر به اینترنت نباید اهمیتی داشته باشد و کاربر باید با هر امکاناتی که در اختیار دارد بالاترین و بهترین نتیجه را از سرچ خود در گوگل داشته باشد و همواره از این سرچ خود رضایت داشته باشد، این آپدیت بر تمام زبان های موجود در دنیا تاثیر داشت.

همین توجه گوگل به Anchor Text موجب شد تا مدیران وب سایت ها تمام بک لینک های خود را با عبارات هدف ایجاد کنند. آیا ویژگی های امنیتی وب سایت برای نیازهای کسب و کار شما مناسب است؟

نرم افزار ارسال ورودی گوگل

معماری مناسب سایت، همانطور که در سایت مپ بیان شده است، لینک داخلی مناسب را تضمین می کند. اگر صفحه ای به عنوان noindex علامت گذاری شده است، برچسب متای آن را حذف کنید تا به ایندکس شدن سایت خود کمک کنید.

اگر یک صفحه دارای برچسب متعارف نباشد، Googlebot تشخیص می دهد که این صفحه همان صفحه ارجح و تنها نسخه آن صفحه است، و آن صفحه را ایندکس می کند.

Robots.txt فایل هایی هستند که Googlebot آن ها را به عنوان شاخصی تشخیص می دهد که نباید یک صفحه وب را کرال کند. برای دانلود تولبار الکسا در مرورگر فایرفاکس، وارد این صفحه از سایت الکسا بشید، و روی Accept and Install بزنید.

دانلود All In One Seo Pack Pro

اگر آدرس مورد نظر ایندکس نشده باشد، روی دکمه Request Indexing کلیک کنید. در این حالت، هشداری را مشاهده خواهید کرد که روی Alternate page with canonical tag نوشته شده است.

آنالیز سئو وب سایت

برای این کار، به Google Search Console’s URL Inspection Tool بروید. برای سایت های دیگر هم از همین روند استفاده کنید یعنی اگه تعداد مطالب سایت بالاست از ترکیب نام نوشته با یکی از ساختار های دیگه و اگه تعداد مطالب پایین است مانند سایت آکادمی وبکیما از نام نوشته استفاده کنید .

از صفحات با رتبه های بالا به صفحات جدید لینک داده و لینک سازی داخلی را ایجاد کنید. مثلا اگر رتبهتان در الکسا 23 میلیون است، حتی جذب 100 بازدیدکننده بیشتر در ماه میتواند تفاوت زیادی در کارتان ایجاد کند و احتمالا میتوانید در عرض یک تا دو ماه رتبهتان را 500 هزار مورد ارتقا دهید.

امتیاز دهی رزبلاگ

مثلا اگر کلیدواژه انتخابی ما در ماه 1000 بار جستجو می شود، در حالت رویایی شاید حدود 300 بازدیدکننده ایجاد شود که عدد بسیار کمی است.

گوگل تشخیص می دهد که صفحات سایت شما مهم و قابل اعتماد هستند اگر توسط سایت های معتبر به طور مداوم به آن ها لینک داده شوند.

سئو سایت موزیک

اگر صفحات خاصی ایندکس سازی نمی شوند، ممکن است دارای برچسب های noindex باشند. متا تگ : با توجه به هشدارهای مرتبط با noindex page می توانید بررسی کنید که چه صفحاتی در وب سایت شما ممکن است دارای برچسب متا noindex باشد.

قالب سئو شده وردپرس

با این حال ، ایندکس سازی گوگل زمان بر است. تصویر بالا نمونه ای از دیاگرام عصاره لینک و تاثیر عوامل مختلف بر لینک سازی داخلی و خارجی سایت شماست.

بک لینک در کامنت

و در نهایت با بهبود تعامل سایت با شبکه های اجتماعی و محیط خارجی با ثبت بک لینک و رپورتاژ و حذف لینک های اسپم ، وضعیت سایت به شرایط قابل قبولی خواهد رسید و جایگاه مطلوب خود در گوگل را تثبیت خواهد کرد.

محدودیتی برای استفاده از تصاویر اصلی با این فرمت ندارید، اما طبق استانداردهایی که توسط سایتها رعایت میشود، از این فرمت برای تصاویر کوچک، طرحهای گرافیکی، لوگو و آیکون استفاده میشود.

وقتی Googlebot به تگ های nofollow برخورد می کند، به گوگل نشان می دهد که نباید این گونه لینک ها را ایندکس کند. لینک داخلی به خزنده ها کمک می کند صفحات وب شما را پیدا کنند.

دیدن رتبه سایت

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *