افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل : 12 روش کاربردی – تسمینو

هر پوسته ای را برای شما سئو میکنیم . به تمام روش های اصولی که بدون فریب گوگل و موتورهای جستجو باعث افزایش ورودی از آنها میشود، سئو کلاه سفید میگویند.

بک لینک رایگان Dofollow

اگر Google آنچه را که مردم می پرسند به شما نشان می دهد ، پس چیزی برای یادگیری وجود دارد.

قالب موزیک بیان بلاگ

هنگامی که شروع به تایپ کردن چیزی در کادر جستجوی Google می کنید ، یک لیست کشویی از عباراتی که افراد دیگر در جستجوی آن هستند نشان می دهد.

تعدادی ابزار مفید دیگر برای تولید کلمات کلیدی در سراسر وب نیز وجود دارد اما برنامه ریز کلمات کلیدی Google بهترین مکان برای شروع است. نخستین گام این است که حتما در وب سایت خود صفحه ای جهت نقشه سایت (Sitemap) ایجاد نمائید که به بخش های مهم سایت اشاره کند و لینک ساده هر بخش در آن موجود باشد به این ترتیب رباط ها سریعتر تغییرات سایت شما را تشخیص خواهند داد.

سورین هاست با ارائه سرويس ميزباني وب (وب هاستینگ) با هر بودجه، امکان راه اندازی سایت و آیا مدیریت آن را برای شما فراهم آورده است سرورهای پر سرعت ما جايگاه مناسبی برای سايت شما می باشند.

در سرویس های ورودی گوگل شیک رنک نیاز به وارد کرد هیچ کدی در سایت مشتری نیست و به این منظور پنل یا گزارش آماری آنلاینی قابل ارائه نیست .

این سؤالات می توانند بسیاری از ایده های کلمات کلیدی بلند را به شما ارائه دهند و به شما در تعیین پاسخ سؤالاتی که باید به مخاطبان خود پاسخ دهید کمک می کند.

نرم افزار سئو

به عنوان مثال ، جستجوی بازاریابی محتوا در Quora ممکن است به شما القا کند که از کلید واژه های بلند “اشتباهات مبتدی در بازاریابی محتوا” و “نمونه هایی از بازاریابی شرکتی” استفاده کنید.

حرکت به ۱۰ رتبه برتر ممکن است دشوار باشد ، اما می توانید از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید. سپس یک محتوای یکسان درتمامی صفحه محصولات خود بارگذاری کرده و تمامی آنها را به صفحه دسته بندی کنونیکال میکنید (در قسمت کنونیکال، آدرس صفحه دسته بندی را قرار میدهید) با این کار به گوگل نشان میدهید که قرار نیست این محصولات ایندکس شوند و همینطور نباید به خاطر محتوای تکراری درون آنها سایت شما جریمه شود.

اگر کلید واژه شما در جایی مانند عنوان قرار نمی گیرد ، خیلی نگران نباشید. امیدوارم اطلاعاتی مفیدی در این زمینه بدست آورده باشید و از این پس به دنبال نرم افزارهای افزایش بازدید نباشید.

اموزش بهینه سازی سایت

اگر با خطای محدودیت پهنای باند مواجه شدید، باید سریع در جهت رفع آن مشاور سئو اقدام کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *