افزایش سرعت ایندکس مطالب با 11 تکنیک مطمئن

این ترافیک از دو جهت کلیدی است اولاً برای بهبود وضعیت سئوی سایت لازم است، دوماً در بهبود رتبه الکسا به شما کمک میکند. Competitive Benchmarking: در این بخش میتوانید وضعیت خود را با بزرگترین رقبایتان مقایسه کنید.

افزایش رتبه وب سایت

Audience Overlap: در این بخش هم اطلاعات سایتهایی را میبینید که مخاطبانشان مشابه شما هستند و کلماتی مانند کلمات کلیدی شما استفاده کردهاند. اطلاعاتی که جت سئو به شما میدهد بسیار کاملتر از الکسا یا سایتهای مشابه آن هستند و میتواند جایگزین مناسبی برای سایت الکسا باشد.

مقالات تخصیصی در تمامی رشته های تحصیلی

سایت alexa بر اساس اطلاعاتی که از کاربران وب جمع آوری میکند، سایتهای اینترنتی را ردهبندی میکند. در واقع سایت الکسا بر اساس اطلاعات بدست آمده از تولبار، ترافیک روزانه سایتهای اینترنتی در دنیا را تخمین میزند.

تگ H1 در سئو

دادههای جمعآوری شده توسط گوگل بر اساس تولبار مرورگری که الکسا در اختیار کاربران وب قرار میدهد و همچنین قراردادی که سایت alexa با برخی از مرورگرهای گمنام دارد بدست میآید.

Telegram Seener V6.2

بنابراین در حالت عادی رتبه بسیار بهتری نسبت به سایتهایی که از امکانات غیررایگان الکسا استفاده نمیکنند بدست خواهند آورد.

تبلیغات در گوگل

الکسا در حالت عادی نمیتواند ترافیک موبایل را تخمین بزند. به کمک سئو و ابزاهای مناسب آن میتوانید نه تنها سرعت، ترافیک و جایگاه خود در موتورهای جستجو را افزایش دهید بلکه قادر خواهید بود تجربه بهتری برای مخاطب ایجاد کنید.

بک لینک میخوام

سایتهایی که اکانت غیررایگان الکسا را تهیه میکنند، با قراردادن اسکریپت الکسا در سایت خود، به الکسا این امکان را میدهند که ترافیک تمام صفحات آنها را تحلیل و بررسی نماید.

برخی شرکتها پیشنهادهای وسوسه کنندهی سئوی تضمینی را ارائه میدهند، اما این موضوع چقدر امکان پذیر است؟ شبکه Display به قدری قدرتمند است که امکان ارائه تبلیغات را به مخاطبان هر جایی از دنیا در ازای مبلغ بسیار کمی میدهد.

جایگاه صفحه سایت در گوگل

این سایتها هر یک ویژگیهای خاص خود را دارند. این موضوع باعث افزایش قدرت آن صفحه و سرعت ایندکسش خواهد شد. روشهای بهبود ایندکس مطالب یک وب سایت راه های زیادی دارد که قبلا هم گفته شده است مانند درج مطالب جدید در وب سایت به طور منظم , استفاده از نقشه سایت , لینک های داخلی , استفاده از شبکه های اجتماعی .اما یک ابزار دیگری هم توسط گوگل وب مستر تعبیه شده است که وبمسترها میتوانند با استفاده از ان سرعت ایندکس مطالب وب سایت خود را افزایش دهند در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد این ابزار گوگل و آموزش این ابزار و نحوه استفاده از ان میپردازیم .

افزونه Seo Friendly Images

با داشتن وبلاگ میتوانید به صورت مستمر محتوای تازه به سایت خود اضافه کنید، از وبلاگهای دیگر لینک بگیرید و با افزایش سئوی سایت خود، از رقبایتان پیشی بگیرید. برای مشاهده تحلیل وبسایت رقبایتان باید به قسمت بعدی بروید و تحلیل کاملی از وبسایت رقبای احتمالی خود را مشاهده کنید.

خرید کتاب سئو

اکثر این جایگاههای لینک فروشی و زماندار هستند یا به در اثر نقص وبسایت کاربران به صورت رایگان میتوانند لینک خود را در صفحه جا دهند.

تعداد بک لینک های سایت

این موضوع در مقاله “تاثیر فعالیت در شبکه های اجتماعی بر سئو سایت بیان شده است. گوگل وبمستر تولز یا همان کنسول جستجوی گوگل، یکی از مهمترین ابزارها است که هر وبمستر باید از آن استفاده نماید .

هر زمان که بازدید کننده ای بتواند لینکی را در وب سایت شما وارد کند (در بیشتر موارد این نظرات یا پست های انجمن است) این لینک ها باید به طور خودکار دنبال نشوند.

قیمت طلا Talakar

در غیر این صورت با ارور Redirected مواجه میشوید. به صورت رایگان برای خودتان اکانتی ایجاد کنید.

بهبود رتبه الکسا Rankirani

علاوه بر این متوجه میشوید که بیشترین ورودی شما از کدام سایت صورت گرفته و مخاطبانتان قبل و بعد از وبسایت شما از چه سایتهایی دیدن کردهاند.

تعداد سرچ گوگل

در این وبسایت میتوانید اطلاعاتی همچون کلمات کلیدی، ترافیک، رتبه صفحه و اطلاعات مالکیت دامنه را به مشاوره سئو دست آورید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *