افزایش سرعت ایندکس سایت

از آنجا که تبلیغ کنندگان ، سرمایه گذاران و مشتریان به رتیه الکسای سایت شما به عنوان ابزاری برای ارزیابی شما نگاه می کنند، رتبه بندی بالای الکسا به معنی کسب درآمد بیشتر از طریق سایت است.

سفارش سئو حرفه ای

یکی از انگیزه های همه ما برای این که می خواهیم رتبه سایت خود را کاهش دهیم این است که از رقبای خود جلو بیوفتیم و رتبه بهتری نسبت به ان ها داشته باشیم که با این کار شانس بیشتری نیز برای جذب مشتری بیشتر خواهیم داشت.

متن جایگزین تصویر

همان طور که در بالا نیز گفته شد، رسیدن از رتبه ۵۰ به رتبه ۵۰ خیلی سخت است و زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.

برای رسیدن به رتبه خود شما باید محتوای منحصر به فرد تولید کنید و بک لینک بسازید تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشید.

همچنین بدانید که بعد از ساخت TXT Record امکان دارد رکورد های شما تا یک ساعت طول بکشد که به صورت کامل ست شود پس اگر بعد از ساخت رکورد گوگل نتوانست سایت شما را Verify کند نگران نباشید ، تا یک ساعت صبر کنید و مجدد تلاش کنید .

به عبارت دیگر، ربات گوگل باید ارزشمندترین و مهمترین صفحات شما را بهتر و بیشتر بررسی کند. و عبارت site: راه همراه با آدرس سایت خود جستجو کنید.

بهبود رتبه الکسا Rankirani

۱- بالا آمدن سریع در نتایج دلخواه: شما با استفاده از این سرویس، بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر، البته بعد از چند ساعت (نهایتاً ۲۴ ساعت) در تمام نتایج مورد نظرتون بالا خواهید بود.

پرفروش ترین محصولات در اینستاگرام

با نصب این SSL شما یک قفل سبز رنگ در کنار آدرس سایتتان ظاهر میشود.

دقت کنید که میتواند محبوبیت یک کلمه پایین باشد ولی رقابت در آن بالا باشد. به این دلیل که در دل متنهای بلند به جزئیات نیز بیشتر پرداخته میشود و در نتیجه کاربران به آن جذب میشوند.

خرید بک لینک راش وب

خریدن تبلیغات روی جستجوگرها مانند گوگل یا Exact Seek کمک می کنه تا ترافیک رو بیشتر کنین.

ایندکس کردن بک لینک ها

آیا سیستم گوگل مانند سایر افرادی که طرفدار بازیکنان بزرگ هستند ، یکسان است؟ موضوعی که بیش از هر چیزی باید مورد توجه قرار گیرد، حفظ مخاطبین گذشته و جذب مخاطبین جدید است.

اگر نگرانی ای از بابت فضا ندارید میتوانید فایلهای اورجینال را نیز نگه داشته و در هر زمان با یک کلیک فایل های فشرده نشده را بازیابی کنید.

در هر صورت شما با یاری این ابزار ها میتوانید متوجه شوید که رقیبان شما از کجا بک لینک می­گیرند و شما نیز از آن روش استفاده کرده و رقیبان خود را کنار بزنید.

در ابتدا حتما به این نکته توجه کنید که نام تصویر را به انگلیسی و مرتبط با تصویر مشاوره سئو بنویسید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *