افزایش رتبه گوگل چگونه انجام می شود؟

بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت بوده و بدون داشتن بک لینک های با کیفیت نمیتوان به صفحات اول گوگل رسید. به دلیل اینکه قطعا شما خواستار این هستید که مهمترین صفحه و یا پست شما٬ بیشترین لینک داخلی را دریافت کند.

آموزش بهینه سازی سایت و سئو

چگونه می توانم از شما پاسخی دریافت کنم ؟ بک لینک ها می توانند لینکهای متنی یا حتی تصویری باشد و نه تنها موجب افزایش درک کاربران و موتورهای جستجو از صفحه هدف می شود ، بلکه اگر از سایتهای معتبر دریافت شود باعث بالارفتن اعتبار و افزایش اطمینان صفحه لینک گیرنده می شود و اگر انکرتکست مربوط به موضوع وب سایت شما باشد ، سایت شما به ازای آن عبارت کلیدی به رتبه های بهتری در گوگل می رسد.

در سرویس بک لینک مکمل ما برای سایت شما 29 بک لینک دائمی از سایتهای بسیار با کیفیت و معروف دنیا با Domain Authority بالا می گیریم. این دامنه ها دارای قدرت دامنه (Domain Authority) بسیار زیادی نیز بوده و دارای پیج رنکهای بسیار بالایی هستند.

ثبت سایت در

40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و با قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80. سپس 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک داده اند برای افزایش قدرت و اهمیت صفحات لینک داده به شما.

سایت مپ به چه دردی میخورد

صرفاً به سبب همین برند معتبر، خیلی از وبسایتهای معتبر خبری در صفحات خود به شما لینک خواهند داد و عدهی زیادی از مردم نام برند شما را در گوگل سرچ خواهند کرد.

اطمینان حاصل کنید که وب سایتتان سرعت لود بالایی دارد تصور کنید که می خواهید مطلبی را بخوانید که بارگذاری آن بسیار طول می کشد قطعا منتظر نخواهید ماند و به دنبال مطلبی مشابه در وب سایت دیگری خواهید بود که با سرعت بیشتری لود شود توجه کنید که این نکته برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است و ممکن است شما را از نتایج جستجو به کلی حذف کنند چرا که وب سایت هایی که کاربر پسند نیستند برای موتورهای جستجو هم بی اهمیت بوده و کمتر به کاربران اینترنتی توسط موتورهای جستجو پیشنهاد داده می شوند.

سایت اتاق فقط از طریق سه عبارت مرتبط با مبل روزانه بیش از 1500 بازدید دارد که آمار گوگل آنالیتیک آن را در زیر مشاهده میکنید. خرید بک لینک باکیفیت یکی از اقداماتی است که توسط وب مسترها برای کسب رتبه بهتر سایت در موتورهای جستجو و بهبود سئو انجام می شود.

افزونه کلمات کلیدی در وردپرس

ولی در خرید بک لینک و یا بکلینک سازی باید دقت زیادی به عمل آورید. در این سرویس ما با ارسال لینک یوتیوب شما به شبکه های اجتماعی چند میلیون نفری حداقل 1000 بازدید واقعی برای ویدئوی شما میگیریم.

بهترین کتاب آموزش سئو

خرید بک لینک تکنیک Black Hat SEO (از طریق سئو کلاه سیاه) روشی ناشیانه برای تقلب یا گمراه کردن گوگل و سایر موتورهای جستجو است، در این روش از خرید backlink شما در واقع می خواهید جایگاه وب سایت خود را بالا تر آن چه که هست نشان دهید، این عامل در مدتی کوتاه کسب و کار شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

آموزش افزونه Xml Sitemap

بک لینک در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و رتبه بندی نتایج جستجو بسیار مهم است و معمولاً از دو قسمت URL و متن لینک (انکرتکست) تشکیل شده. و اصل موضوع این است که رتبه سایت با تعداد لینک ها افزایش پیدا نمیکند بلکه تعداد بازدیدها از لینکها باعث افزایش رتبه سایت میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *