افزایش رتبه سایت در گوگل با آواتهوم

موتور جستجوی گوگل تصمیم بر این گرفت که به جای یک پاسخگوی معمولی به یک ربات با هوش فراوان تبدیل شود و هر کدام از الگوریتم ها و به روز رسانی های گوگل در واقع پله هایی به سمت هوشمند تر شدن این موتور جستجو بوده اند در این بخش شما می توانید همیشه جدید ترین الگوریتم های سئو گوگل را مشاهده کنید.

اسکریپت ساخت بک لینک خوب

مشتریان این هاستینگ را می توانید با مراجعه به سایتش مشاهده کنید. اگر تنها روی مشتریان جدید سرمایه گذاری کنید.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

اگر مرتبا این بخش را زیر نظر بگیرید، به سرعت درخواهید یافت که چه صفحات یا چه کلماتی نیاز به توجه و بهینهسازی دارند.

در واقع این بهترین تکنیک سئو است اما با این روش زمان میبرد تا شما به رتبه خوبی برسید البته بعد از رسیدن به رتبههای بالا، احتمال افت رتبه سایت شما بسیار مشاور سئو کم خواهد بود.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

متن باز یا Open Source بودن یک نرمافزار به این معنی است که هر فردی این امکان را دارد که این نرمافزارها را بعد از بررسی ویرایش کند و تغییراتی را روش به وجود بیاورد و توسعه بدهد!

آموزش بک لینک سازی

بعد از آن شما باید محتوایی تولید کنید که هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ کیفیت از مطالب دیگر موجود در گوگل بهتر باشد. در قسمت organic search tab دو تا نمودار کلمات کلیدی و ترافیک را کپی کنید.

مشتری میخواهد تغییر ترافیک از زمانی که شما شروع به انجام فعالیت کردید را نیز مشاهده کند. هنگامی رتبه الکسا سایت شما را ۱۰۰۰ اعلام کند یعنی ۹۹۹ سایت دیگر نسبت به سایت شما با کاهش رتبه الکسا روبه رو هستند؛ و از بازدیدهای بیشتری برخوردار هستند.

سئو و بازاریابی اینترنتی

حتی میتوانید اطلاعات بیشتری در خصوص SERP با کلیک روی آن بدست بیاورید. لینک سازی در تعداد بیشازاندازه، خوانایی و اعتبار وبسایت شما را کاهش میدهد و حتی ممکن است باعث شود گوگل شما را جریمه کند.

پارتیشن شیشه ای با حفظ نظم و حریم شخصی، محیط های بزرگ را به فضاهای کوچکتر و کارآمدتر، به گونه ای که کمترین فضای پرتی را دربرداشته باشد، تبدیل می کند.

تگ نو ایندکس

با کلیک بر روی این دکمه یک مودال برای شما باز می شود که بر روی گزینه من ربات نیستم کلیک کنید و سپس یکی از گزینه های زیر آن را انتخاب کنید و دکمه Go را کلیک کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *