افزایش رتبه الکسا یا کاهش آن؟

هرچه جایگاه الکسا بهتر باشد سایت برجستهتر میشود. زمانی که از ابزارهای سئوی الکسا استفاده می کنید، می توانید نمره رقابت که به کلمه کلیدی موجود اختصاص یافته است را مشاهده نمایید.

Link Juice چیست

شما با راه اندازی وبسایت برای کسب و کارتان ، تنها نصف راه را پیموده اید ، زیرا تا زمانی که راه ورود کاربر یا مشتری به وبسایتتان را باز نکرده اید ، هرچقدر هم روی ظاهر و کیفیت محتوای خود کار کرده باشید نمیتوانید بازخورد خوبی بگیرید .بسیاری از افراد که برای اولین بار با سئو وبسایتشان مواجه میشوند در نظرشان این یک کار ساده است .

سئو تخصصی سایت

در صورت امکان استفاده از ویدیو و فایل های صوتی بین توضیحات مقاله تاثیر بسیار خوبی دارد. یکی از دلایل رایج بلاک بودن منابع برای موتورهای جستجو، استفاده غیر صحیح از robots.txt است، به عنوان نمونه ممکن است مسیری توسط robots.txt بلاک شده باشد ولی فایل CSS و یا js که برای رندر صفحه مورد نیاز است در آن مسیر قرار گرفته باشد.

جعبه ابزار است، مجموعهای از گزارشات و ابزارهای کاربردی که در یک پنل گردآوری شدهاند. بنابراین کاربران می توانند به درستی صفحه را مشاهده کنند ولی موتور جستجو به دلیل تبعیت از robots.txt نمی تواند به درستی صفحه را رندر کند.

همچنین در گوگل سرچ کنسول میتوانید به راحتی صفحات ایندکس شده را مشاهده کنید. بعضی از وبلاگ نویسان فعال در حوزه سئو و ابزار های بهینه سازی اشاراتی داشتند که تغییراتی به واسطه یک بروزرسانی در الگوریتم گوگل ایجاد شده است.

ابزار سرچ کنسول در حال گذار از نسخه قدیم خود به نسخه جدید است. اگر صفحات سایت ما هم با www و هم بدون www در دسترس گوگل باشند ممکن است در رقابت با یکدیگر قرار گرفته و رباتهای گوگل قادر به تشخیص نسخه اصلی نباشند.

به عنوان مثال یو آر ال صفحات ممکن است دارای دسته بندی های اصلی و فرعی یک مطلب یا محصول باشد. پیج اتوریتی یک معیار برای سنجش رتبه سایت است که بسته به معیارهایی که برای رتبه بندی وجود دارد نمرهای از صفر تا صد برای هر یک از صفحات شما مشخص میکند.

این ابزار مستقیما توسط گوگل طراحی شده و اطلاعات و گزارشاتی را در اختیار ما قرار میدهد که درهیچ یک از ابزارهای آنلاین سئو قابل دسترسی نیست.

سئو کلمات کلیدی

در نتیجه برای بررسی وضعیت سئو سایت خود نیازمند ابزارهای مناسب هستیم. Compress JPEG یکی دیگر از ابزارهایی است که با استفاده از آن میتوانید به طور همزمان ۲۰ تصویر را از دستگاه خود به آن منتقل کنید و آنها را بهینهسازی کنید.

سئو؛ چرخهای بیپایان از تولید محتوا، بررسی نتایج و هدفگذاریهای جدید مشاور سئو است. در این کارگاه 9 ساعته که در 7 فصل ارائه میشود؛ همه امکانات و ابزارهای موجود در پنل گوگل سرچ کنسول را بررسی کرده و عملکرد آنها را با مثالهای واقعی و کاربردی میآموزیم.

متا تگ Robots

برای جلوگیری از ارائه محتوای تکراری در آدرسهای مختلف؛ باید همه آنها به یک آدرس اصلی ریدایرکت شوند.

ارتقا رتبه سایت در گوگل

برای ایجاد نقشه سایت تصویر برخلاف سایت مَپ های معمول که حتما باید از یک دامنه یکسان باشند، می توانید از URLهایی از دامنه های متفاوت استفاده کنید.

نقشه های سایت به همان اندازه برای وب سایت های معروف نیز مهم هستند. هر چه سایتی که قصد ثبت لینک خود در آنرا دارید دارای محبوبیت بیشتری نزد موتور های جست و جو باشد شانس شما برای بهبود وضعیت فعلی رتبه سایتتان بهتر خواهد بود زیرا در صورتی که اقدام به خرید بک لینک معتبر نمایید ربات های گوگل امتیاز ویژه ای را به جهت ثبت لینک شما در سایت های معتبر برای شما در نظر خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *