افزایش ترافیک سایت – بازدیدیار

اما بسیاری از سئو کاران هنوز از پتانسیل این ابزار خارقالعاده خبر ندارن! ولی این دقیقاً مدلی نیست که این ابزار کار میکنه!

تبلیغ در گوگل ادوردز

بعضی اوقات هم گوگل ترندز، موضوعات ترند رو فقط تو روزی که تو نقطه اوج خودشون قرار دارن هایلایت میکنه. قبل از شروع اوج، بهینه سازی صفحات مربوطه رو شروع کنین: تو این مورد فرض میکنیم که شما قبلاً یه صفحهای درمورد چیزی که تو مورد قبلی بهش اشاره کردم دارین، این منطقیه که بهینه سازی این جور صفحات رو چند ماه قبل از شروع نقطه اوج محبوبیت عبارت مرتبط، استارت بزنین و رتبه بندی خودتون و ترافیک سایت تون رو افزایش بدین!

هر نقطه داده برای مقایسه محبوبیت نسبی با کل جستجوهای جغرافیایی بر بازه زمانی که نشون میده تقسیم میشه. اما اینطور نیست. در حالی که گوگل کیورد پلنر داده های حجم جستجوی مطلق رو نشون میده، Google trends محبوبیت نسبی یه جستجو رو بهمون نشون میده.

2. اگه تعداد کل جستجوها تغییر کنه، حتی اگه حجم جستجوی اون ثابت باشه، محبوبیت اصطلاح جستجو شده هم تغییر میکنه!

آنها شروع کردند به خرید بک لینک از سایت های فروشنده و ده ها روش دیگری که باعث افزایش تعداد بک لینک ها، افزایش پیج رنک و در نتیجه افزایش قدرت سئو آنها میشد.

برخی از ربات ها و موتورهای جستجو مانند گوگل، یکی از فاکتورهایی را که در جایگاه وب سایت در صفحه نتایج موثر می دانند، تعداد بک لینک های آن سایت است.

1. محبوبیت اصطلاح جستجو شده هنگام تغییر حجم جسجوی کوئری تغییر میکنه. میتونین ببینین که کوئری “Umbrella” در ماه ژوئن در محبوبترین حالت ممکن در آمریکا بوده در حالی که این محبوبیت برای استرالیا در ماه دسامبر است و این دقیقاً ماههاییه تو این کشورها بارندگی داریم!

بک لینک رایگان گوگل

فرض اول: همه جستجوهای گوگل در ایالات متحده آمریکا در ماه حدود ۱۰ میلیارد تخمین زده شده. فرض دوم: حجم جستجو برای کوئری “Facebook” در ایالات متحده ۸۳ میلیون تاست.

قطعا هر چه یک کلمه بیشتر جستجو شود، شانس شما برای کلیک خوردن بیشتر میشود.

ثبت سایت در گوگل وب مستر

با توجه به این که سختی کلید واژه یا Keyword Difficulty یا KD برای هر دوتای این کلمات مشابه است، پس به نظرتون تولید محتوا درباره “Fidget Spinner” بهتره؟

سفارش سئو وردپرس

و امتیاز trust flow که عدد 52 را نشان می دهد بیانگر این است که اکثر این لینک ها طبیعی و هدفمند تولید شده اند. تحقیقات نشان داده که structured data تاثیر کاملا مستقیمی در افزایش نرخ کلیک دارد.

افزایش رتبه در گوگل

میدانم به چه فکر میکنید: جاش، به نظر میآید که این تبلیغ متعلق به ادرودز است، این چه نفعی برای سئو دارد؟ چرا که فرمت تصاویر ارتباط مستقیمی با کیفیت و حجم یک تصویر دارد.

نام تصویر به طور مستقیم بر میزان جستجو تصاویر در گوگل تاثیر خواهد گذاشت و میتواند بر دیده شدن سایت شما و نرخ کلیک آن تاثیر بگذارد.

سٔو سایت فتوباتو

1ـ پس از اطمینان از بهروز بودن تلگرام به آخرین نسخه، عبارت hzcaptionbot@ را در کادر جستجو وارد کرده و از فهرست نتایج روی «ربات درج زیرنویس» فشار دهید.

ثبت سایت در وبمستر تولز

یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . وقتی داشتم این مقاله رو آماده میکردم متوجه شدم که درمورد داده های Google Trends در سراسر اینترنت سردرگمی وجود داره.

سئو ای تو زد

نظرات بیشتری رو از مشتریان خودتون دریافت کنین. در آخر، ببینید کدام یک از صفحات سایت شما بیشترین لینک را دریافت کردهاند. هر کدام مزایای خود را دارند. آموزش پیدا کردن کلمات کلیدی در کیورد پلنر جدید، نهتنها فرصتی برای شناسایی کلمات کلیدی جدید برای هر دو مورد SEO و همچنین PPC است، بلکه به هدایت و راه اندازی محصولات و خدمات نیز کمک کرده و باعث ایجاد ترافیک به نفع رقبای شما هم نخواهد شد.

پیدا کردن رتبه یک کلمه در سئو برای یک سایت

ممکن است فکر کنید بحث آموزش پیدا کردن کلمات کلیدی در کیورد پلنر، فقط برای یافتن کلمات کلیدی مورد نظر شما، کاربرد دارد؛ اما اینطور نیست!

اما از اون زمان تا حالا این علاقه به شدت کاهش پیدا کرده و تقریباً به صفر رسیده. اما در دوازدهم مارس، حداقل در انگلیس، که فردای روز مادر بود، محبوبیت به شدت افت میکنه!

یعنی محبوبیت اون کلمه با توجه به یه زمان خاصی شدت میگیره یا افت میکنه. میبینین که در ماه مه ۲۰۱۷ محبوبیت زیادی در مورد “Fidget Spinner” وجود داشته.

پس گوگل در رتبه بندی وبسایت برای نرخ پرش اهمیت زیادی قائل است. اکثرا افرادی که به دنبال تبلیغات در سایت های مختلف هستند اولین معیارشان برای افزایش کیفیت و بازدید بیشتر، سایت هایی هستند که رتبه بالاتری در الکسا دارند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *