افزایش بازدید گوگل: چگونه ترافیک بیشتری از گوگل بگیریم؟

ولی تمام این موارد طبق بررسی نمونه کار سئو وب سایت های معتبر بررسی شده و نهایت این آموزش رایگان سئو سایت در اختیار شما قرار داده شده است.

بهینه کردن تصاویر در وردپرس

Conversions (نرخ تبدیل): این قسمت به شما اطلاع میدهد که چه تعداد از بازدیدکنندگان شما تبدیل به مشتریان دائم شما شدهاند.

افزونه سئو تصاویر وردپرس

خب اینکه کاربران هر سایتی بیشتر از چه مرورگری استفاده میکنند مهم است، چون با این اطلاعات میتوانیم سایت خود را برای آن مرورگری که بیشترین استفاده را دارد، بهینهتر کنیم تا بتوانیم رضایت بیشتر کاربران را جلب کنیم.

این نکته را حتما در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه اطلاعات شما با سرعت بالایی بهروزرسانی میشوند. صرفنظر از بزرگی و کوچکی وبسایتتان و اینکه ترافیک شما چه اندازه است، باید یک اکانت سرچ کنسول تأییدشده داشته باشید.

جدیدترین مقالات سئو

Acquisition (نوع جذب): این قسمت به شما کمک میکند تا متوجه شوید که بازدیدکنندگان سایت شما از چه طریقی سایت شما را شناختهاند و ترافیک ورودی شما از چه روشی انجام میشود.

حذف لینک از گوگل

نصب این نرمافزار به شما کمک میکند تا بتوانید دادههای موجود را در گروههای مختلف قرار داده و آنالیز کنید.

دوراندیش طالقانی

به تصویر زیر دقت کنید، همانطور که میبینید این ابزار اطلاعات بسیار مهمی را به شما میدهد، اطلاعاتی از قبیل: تعداد کلیکها، تعداد ایمپرشنها، جایگاه شما در عبارات کلیدی مختلف و …

اگر تاریخ را برای 6 یا 8 ماه گذشته تنظیم کنید، خواهید دید که آیا ترافیک ارگانیک سایت در مسیر درست قرار دارد یا نه.

میکروفن باسیم جاسکو مدل Jas-3500

آیا این بدان معنی است که کلمات کلیدی متا یک عامل رتبه بندی ثابت شده در جستجوی Yandex هستند؟

بهبود رتبه گوگل

معیارهای امتیاز دهی رتبه الکسا اکثرا بر اساس بازدیدهای کاربران و نحوه گردش آنها در سایت میباشد ، بنابراین اگر سایتی بازدید بالا داشته باشد و رفتار کاربرانش در سایت خوب باشد رتبه الکسا آن بالا میرود .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *