افزایش بازدید سایت |بهبود رتبه الکسا

هرچقدر تعداد مخاطبان وفادار شما بیشتر باشد در رتبه بندی الکسا رتبه بهتری نصیب شما خواهد شد. وبسایت آی پی ایرانی در راستای رسیدن به اهداف خود از دو گروه کاربری بهره می برد، گروه اول کاربرانی که به کسب درآمد بصورت تضمینی و با استفاده از یک مرورگر می پردازند و گروه دوم کاربرانی که جهت کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا وبسایت ها در موتورهای جستجو از خدمات واقعی کاربران ما بهره مند می گردند.

ثبت سایت در گوگل آنالیز

احتیاجی به تکرار یک کلمه یا عبارت نیست برای مثال کلمه سئو را دو بار در متاتگ تکرار ننمایید!

آی فریم تبلیغات

یک کلمه را میتوان در عبارت های متفاوت استفاده نمود برای مثال در عبارات سئو وبسایت و سئو رایگان و آموزش سئو کلمه سئو تکرار شده است. زیاد بودن کلمات کلیدی در Ranking سایت نتیجه برعکس ایجاد می کند و کمتر بودن آن نتیجه بهتری را به دنبال دارد حداکثر ۱۰ کلمه و حداکثر تعداد کارکتری که در این قسمت می توان اضافه کرد ۵۰۰ کارکتر می باشد.

قیمت طلا Talakar

امروزه اکثر موتور های جستجو از برچسب های متا استفاده می نمایند این برچسب ها برای بررسی و شاخص گذاری صفحات مورد استفاده قرار می گیرند به این معنا که شما می توانید توسط این تکنیک کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش صفحه در موتور جستجو و در نهایت افزایش ترافیک بیشتر در آن داشته باشید.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

گوگل خیلی زودتر از ما این مورد غیر طبیعی را شناسایی کرده و مطمئنا به دفعات هم روی رتبه سایت های متعدد تاثیر گذاشته است.

” برای آن ها است. ‬توصیه من این است که از‫ تگ متا کلیدواژه ای‬‬ استفاده کنید ولی زمان زیادی را صرف آن نکنید ،‬ چند کلیدواژه ی مرتبط در آن‬ قرار دهید با ویرگول آنها را جدا کنید ،‬ سعی کنید کلیدواژه ها در بدنه‬ متن نیز وجود داشته باشد ،‬ زیاده روی نکنید ، کمتر از ۱۵ کاراکتر استفاده کنید‬ در صورت تمایل تایپ اشتباه واژه‫ ها را نیز در آن قرار دهید و‬‬ سپس سریعا به موضوعات مهمتر بپردازید‬‬‬‬‬‬.

بهبود رتبه سایت

‫امروزه تگ کلمات کلیدی بی اهمیت هستند چون‬ گوگل اظهار داشته است که کاملا آنها را نادیده میگیرد اما‬ یاهو ادعا میکرد که از آن‬ استفاده میکند در صورتی که بعدها گفتند که از آن استفاده نمیکنند و‬ سپس گفتند که از آن استفاده‫ میکنند ولی ارزش کمی برایشان‬‬ دارد.

لینک سازی طبیعی

در مواقعی که موتورها بخواهند سایت ها را بر اساس زبان و یا منطقه زبانی آنها گروه بندی نمایند ، بسیار مفید می باشد.

در واقع به موتور جست و جو زبان اصلی و مورد توجه سایت را معرفی میکند ، بسیار موثر می باشد برای موتورهای جست و جو هنگامی که میخواهند سایت ها را براساس زبان انها و در منطقه ی زبانی انها مورد بررسی و دسته بندی قرار مشاور سئو دهند.

ساختار صفحه شما را به موتورهای جستجو معرفی می نماید و می گوید که کاراکتر های آن از چه یونیکدی پیروی می کنند ، این متاتگ حتما باید در کدنویسی هر قالب مورد استفاده قرار گیرد.

رعایت این موارد باعث میشود متن شما به راحتی خوانده شده و مخاطبان وقت بیشتری برای مطالعه آن بزارند. این متاتگ به نحوه برخورد ربات های جستجوگر با سایت شما ، می پردازد ، سری متاتگ هایی که به اسپایدر ها میگویند که چگونه با محتوای سایت شما برخورد کنند.

در اوایل دوران اینترنت تگ های متا کلیدواژه ها برای تهیه ی کلیدواژه هایی که‬ محتوای صفحه را توضیح میدهند به کار میرفت‬ تا صفحه بتواند مانند کتابی در‬ کتابخانه ایندکس شود.

را مطالعه نمایید. در این آموزش تمام نکات مهم درباره نقشه سایت و نحوه ساخت یک سایت مپ خوب توضیح داده شده است.

پاسخ این است که استفاده از مطالب کپی به هر شکلی مقایر با قوانین موتورهای جستجو مخصوصا گوگل هست. با داشتن یک حساب gmail شما بهراحتی میتوانید از گوگل وبمستر تولز استفاده نمایید.

مطمئن شوید از کلید واژه هایی استفاده می کنید که به محتوای شما مربوط می باشد و قبلا از آن کلید واژه ها یا عبارات درون مقاله ی خود استفاده کرده اید.حال بر روی دکمه ی ویرایش اسنیپت کلیک کنید و توضیحات سایت خود را در آن وارد نمایید.

در بدترین موقعیت گوگل بخش غیر جذاب و بی ربطی را در نظر می گیرد که از آن به عنوان تبلیغات کشنده یاد می کند یا حتی ممکن است هیچگونه توضیحاتی را در نظر نگیرد.

تگ‬ متا کلیدواژه ها اهمیت چندانی ندارد‬ ، این ممکن است شما را متعجب‬ کرده باشد ، چون اکثر افراد فکر میکنند که‬ سئو اساسش تگ متا کلیدواژه ها‬ می باشد و اگر کلیدواژه های جادویی را انتخاب کنید‬ و در تگ متا کلیدواژه ها‬ قرار دهید به هدفتان میرسید‬.

طراحی سایت فروشگاهی پداس

در این کد مرورگر زبان صفحه را فارسی تشخیص خواهد داد. به همین علت موتورهای جستجو آنها‬ را سالها پیش کنار گذاشتند‬‬. این روش بهطور خودکار موضوعات را براساس کلیدواژهی جستجو تشخیص میدهد.

لینک داخلی چیست؟

طبیعتا این موضوع را قبول دارید که برای اینکه بتوانید به رازهای سئو حرفه ای دست پیدا کنید باید تلاش بسیاری انجام دهید. 1. اگر سایت معتبری دارید که مجوز ای نماد را دریافت کرده است، حتماً میدانید که استفاده از پاپ آپ و کلیک دزدی، قانونی نیست.

گذاشتن پست مهمان

Name : مشخص کننده نام متا تگی است که شما قصد استفاده از آن را دارید. گوگل سرعت سایت شما را آنالیز کرده و از 0 تا 100 به آن امتیاز میدهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *