اتوریتی دامنه راهی برای سنجش میزان رتبه سایت و بهبود آن در مورتوهای جستجوگر

به این ترتیب می توانید به کمک این افزونه های دانلود وردپرس از اشتراک گذاری پرونده های مشتریان خود با سایر افراد جلوگیری نمایید. به کمک افزونه های دانلود وردپرس می توانید به سادگی فایل ها و پرونده هایی را که در گذشته بارگذاری کرده اید مدیریت نمایید.

سئو حرفه ای وب سایت

به کمک Easy Digital Downloads می توانید سیستمی اعمال نمایید که طی آن تعداد بارگیری فایل ها را برای کاربران محدود کنید. این افزونه ها امکان مدیریت و دسترسی به انواع اسناد را امکان پذیر می کند.

بررسی وضعیت سایت در گوگل

طبیعی است که حساسیت خود را در این موضوع تا حد زیادی بالا برده و اگر متوجه استفاده سایتی از این تکنیک شود، آن سایت را مشاور سئو جریمه می کند.

علاوه بر آن شما می توانید از اطلاعات و آمارهایی که توسط این برنامه در اختیار شما قرار می گیرد نیز به شکل موثری استفاده کنید، همچنین ایجاد نقشه سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا وبسایت شما را راحتر crawl کرده و بر اساس آن طبقه بندی کنند.

مشکل تغییر پیوند یکتا در وردپرس

به همین دلیل کافیست تنها نیازهای خود را بررسی کنید تا بتوانید بهترین افزونه را تشخیص دهید. این مورد را بسیار جدی بگیرید و همین الان اقدام به نصب تولبار الکسا کنید بهتون قول می دم یک ماه دیگه رتبه الکسای سایت تان بسیار کاهش خواهد یافت.

افزونه تبادل لینک وردپرس

علاوه بر این می توانید لینک دانلود فایل ها را نیز طوری تنظیم کنید که پس از مدت محدودی منقضی شود و قابل استفاده نباشند. افزونه های دانلود وردپرس می توانند با سطح بندی کاربران امکان دانلود فایل ها را تنها به افرادی دهد که دارای شرایط خاصی باشند.

با بهره گیری از این افزونه ها، اجازه دانلود فایل ها تنها به افرادی داده خواهد شد که هزینه ای بابت این فایل ها پرداخت کرده باشند.

بعد از نصب و فعال سازی ، گزینه ای به منوی پیشخوان تحت عنوان File Manager اضافه می شود که در نسخه Demo این افزونه فقط گزینه اول یعنی WP File Manager فعال است و ما با ورود به این بخش می توانیم فعالیت های مربوطه را انجام دهیم و مدیریت فایل ها در وردپرس را انجام دهیم.

ساخت نقشه سایت

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که برخی از کاربران تعدادی از فایل ها را چندین بار دانلود کنند. با دانلود و نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس ما میتوانیم Cpanel File Manager قدرتمندی در خود وردپرس داشته باشیم و به ویرایش فایل های مربوطه نماییم.

کد تایید بینگ

افزونه Easy Digital Downloads یکی از کاربردی ترین افزونه های مدیریت فایل های دانلود است که با بررسی میزان دانلود و تهیه گزارش امکان شناسایی محبوبترین فایل های دانلود شده را می دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *