ابزار Keyword Planner – آموزش سرویس جستجوی کلمات کلیدی گوگل

با کمک افزونه Serpstat می توانید چندین پارامتر سئو یک صفحه را یکجا بررسی کنید. شما می توانید از ابزارهای سئو برای تولید محتوا و آگاهی از عبارات کلیدی با بیشترین جست و جو استفاده کنید و بعد از آن هم می شود فهرستی از همه محتواهای تولید شده سایت خود را گردآوری کنید.

افزايش بازديد جستجوی گوگل

با استفاده از فایل ربات، می توانید کنترل محتوای سایت خود را در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری را حفظ کنید.

با وجود تغییراتی چشمگیر و کاهش امکانات آن نسبت به گذشته، افزودن برخی قابلیت های جدید مانند ترکیبات کلمات کلیدی و ارتباط مستقیم با ادوردز میتواند موجب موفقیت این ابزار و رضایت کاربران از آن شود.

عکس در سئو

با استفاده از فیلترهای کلمات کلیدی (Keyword filters) میتوانید جستجوی خود را بر اساس حجم جستجوی ماهانه، پیشنهادها، سطح رقابت در تبلیغات و سهم نمایش تبلیغاتی مرتب کنید. 9. در قسمت تنظیمات عنوان، ابتدا نام سایت را وارد کرده و سپس تعیین کنید که چه علامتی نام سایت را از توضیحات آن جدا کند.

این اطلاعات شامل اطلاعاتی مانند بازدید کنندگان صفحه سایت، میزان بازدید کلی از سایت، و میزان کاربران منحصر به فرد سایت (منظور کاربرانی است که به صورت مکرر به سایت شما سر می زنند و جزء مخاطبان وفادار شما هستند.) در واقع برای دریافت رتبه الکسا، سایت الکسا به مجموعه ای از این اطلاعات توجه می کند.

امروزه افراد زیادی برای رفع نیازها و رسیدن به سؤالات خود به شبکههای اجتماعی مراجعه میکنند از این رو داشتن لینک در آنها بسیار حائز اهمیت میباشد. استفاده از وردپرس بسیار آسان هست.

یکی از عواملی که در افزایش سرعت سایت نقش بسزایی دارد بهینه سازی تصاویر است . آخرین مرحله ای که پیش روی شما وجود دارد پیدا کردن کلمات کلیدی است که بتوان سایت و محتوای آن را بر اساس کلمه مدنظر بهینه سازی کرد.

در این مقاله شما را با بهترین ابزارهای پیدا کردن کلمه کلیدی وبسایت در سال ۲۰۲۰ آشنا خواهیم کرد. موتور جستجو الگوریتمها و سیگنالهای رتبه دهی به صفحات وب را با یکدیگر ترکیب کرده و آنها را بر اساس رتبه و میزان ارتباطشان با عبارت جستجو شده در صفحات نتایج جستجو (SERP) به نمایش درمیآورد.

در برخی از موارد خوب است که به آن ها بگویید ساختار داده های شما در سایت چگونه است. این نوع لینک ها همانند پاداش هستند و صفحات اضافی می باشند که برای سایت خاص در نتایج جستجو اضافه می شوند.

دانلود کتاب اشتباهات سئو

نوع اطلاعاتی که می خواهید برجسته و استخراج نمایید. به فیلد For this search result بروید و آدرس دلخواهی که فهرست sitelink به آن متعلق است را تایپ نمایید.

شما می توانید از این گزینه به هنگامی استفاده کنید که فهرست sitelink نادرست است یا طبق نظر شما عمل نمی کند. لینک فالو، همان لینکی است که از مطالب شما در یک سایت دیگر قرار گرفته است.

این پارامترها برای پیگیری بازدیدکنندگان و ارجاعات مورد استفاده قرار می گیرند. تمام این تکه کدها در کل تگ حساب میشوند. اگر قبلا حساب سرچ کنسول (همان وبمستر تولز قدیم) را ایجاد کرده اید، وارد پنل کاربری خود شوید.

لینکها همان آدرسهای قابل کلیکی هستند که در نوشتهها، دکمهها یا تصاویر جاگذاری میکنیم. این رویکرد نیازمند تلاش فراوانیست اما قطعا در دراز مدت، جواب می دهد. در این شرایط خزش و ایندکس صفحاتی که پارامترهای یکسان دارند به طور موثرتری انجام می شود.

افزایش رنک سایت

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *