ابزار کاهش رتبه الکسا :: رتبه الکسا ایران

برای دسترسی به این قسمت، پس از نصب افزونه یواست سئو، باید روی گزینه SEO کلیک کنید، تا بتوانید در داشبورد وردپرس خود به ابزار Yoast SEO دسترسی پیدا کنید.

بررسی سئو قالب

در سطح بینالمللی 120 زبان توسط وردپرس ارایه شده است. و شما با فهمیدن این موضوع به عنوان یک وبمستر باید لینکهای شکسته را از بین ببرید زیرا این صفحات ۴۰۴ برای سئو شما بسیار مضر است.

برای ذخیره کردن این اطلاعات تنها با یک کلیک می توانید تمام صفحات Google مدنظرتان را در یک فایل اکسل ذخیره کنید. همچنین تعدادی از برنامه های افزودنی مورد علاقه خودم را هم به این لیست اضافه کردم، چون که Google Chrome مرورگر مورد نظر و محبوب من نیز هست.

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

بیشتر این افزونههای رایگان گوگل Chrome در زمینه SEO بسیار مشهور هستند.در واقع، خود من تقریبا ۷۵ الی ۸۰ درصد از این موارد را نصب کردم و استفاده می کنم، و همچنین از ۴۰% تا ۵۰٪ از آنها را بطور منظم (یعنی تقریبا هر روز) استفاده می کنم.

با بکارگیری این اطلاعات در نمودارهای دانش، کمک زیادی به ما میشود، زیرا نشان میدهد برخی کلمات از ترافیک زیادی برخوردارند اما تعداد کلیک آنها از سمت موتور جستجو بسیار کم میباشد.

دانلود کتاب سئو

امروزه شاهد این هستیم که روز به روز الگوریتمهای گوگل در حال رشد هستند و گوگل در بازههای زمانی کوتاه الگوریتمهای خود را بروزرسانی میکند و ما باید برای این اتفاقات هر روز آماده باشیم و سعی کنیم برای همراه بود با گوگل و راحت تر بودن کار از ابزارهای موجود بهترین استفاده را ببریم.

تعداد افراد حاضر در صفحه، متاتگها، تگهای کنونیکال، قابلیت بازدید راحت صفحه در گوگل، تگهای اوپن گراف، دادههای ساختار یافته، Hreflangها، سرعت صفحه و غیره را مشخص میکند. همه پیوندهای “nofollow” را که در یک صفحه وب سایت وجود دارند، با یک طرح کلی و با نقاط قرمز برجسته می کند.

این یکی از همان افزونه هایی است که ۱۰۰ درصد سئو محور نیست، اما به خصوص هنگام جستجوی لینک های متفاوت، می تواند به شما کمک کند.

موبایل فرندلی چیست

همچنین این اندازه گیری را براساس مشکلات سایت تجزیه می کند تا به شما بینش عمیق تری بدهد و بگوید که بخاطر چه مواردی سرعت سایتتان بالا مشاوره سئو یا پایین است.

چه چیزی در آن بنویسیم؟ افزونهی کروم گوگل ترنسلیت یکی از افزونههای برتر کروم است که باید آن را نصب کنید. بهکمک این افزونهی کروم میتوان تغییرات دلخواه را در تقویم گوگل خود ایجاد و همچنین، اعلان هشداری برای رویدادهای نزدیک دریافت کنید.

حتی داده های حجم جستجو را در سرچ کنسول گوگل نشان می دهند. همچنین برچسبهای “noindex” و “nofollow” را تشخیص میدهد. همچنین رفتارهای کاربر را در وب سایت خود ضبط و بررسی کنید تا خطاهای پیاده سازی را تشخیص و رفع کنید.

همچنین میتوانید این دکمه را برای فعالسازی اپلیکیشن دوربین، باز کردن اپلیکیشن موردنظر و دیگر کارها تنظیم کنید. و موارد دیگری را نیز از این ابزار قدرتمند به دست آورید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *