آیا افزایش اعتبار صفحه بر سئو تاثیر میگذارد؟

البته جای نگرانی نیست و شما میتوانید بامطالعۀ کامل کتاب عملیات سئو و بهکارگیری نکات آموزش دادهشده، وضعیت سئوی وبسایتتان را بهبود دهید. در این مقاله قصد داریم به آشنایی با این دو پارامتر پرداخته و روش افزایش اتوریتی سایت را به شما آموزش دهیم.

بررسی سایت هاست ایران

معمولاً وبسایتهایی که بهتازگی راهاندازی شده و یا فعالیت جدی ندارد در این محدوده قرار میگیرند. در سایت هایی که به جمع آوری لیست سایت ها می پردازد عضو شوید و سایت خود را در آن قرار دهید.

متا تگ های سئو

همانطور که اشاره شد، وبسایت Moz با استفاده از الگوریتمهای خود، تمامی وبسایتهای جهان را مورد ارزیابی قرار میدهد و بر اساس پارامترهایی که در الگوریتم خود تعریف کرده است، به هر صفحه از وبسایتها عددی بین ۱ تا ۱۰۰ را اختصاص میدهد.

سئو دسته بندی

در واقع واژهسنج جت سئو با دریافت بازخورد از الگوریتم رنک برین گوگل، به شما پیشنهاد میدهد در محتوای خود از چه عباراتی استفاده کنید که بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

تبادل بک لینک رایگان

این یک راه ساده، حرفه ای و به اندازه ی کافی کوتاه است که شما مجبور نیستید نگران باشید که برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید. درواقع دامین اتوریتی (DA) بیانگر قدرت دامنۀ وبسایت شما است و هرچه مقدار Domain Authority به عدد ۱۰۰ نزدیکتر باشد، مجموعۀ وبسایت شما قدرت بالاتری دارد.

سایت مپ در یواست

اگر وبسایتتان در این محدوده قرار دارد یعنی میدانید که در حال انجام چهکاری هستید.

این عدد همچنان بیانگر یک وبسایت کاملاً معمولی است که در میان انجام کارهای روتین، نیمنگاهی نیز به فرایند سئو و لینک سازی دارد. اگر وبسایتتان را بهتازگی راهاندازی کردهاید و یا هنوز کار بر روی سئوی سایتتان را آغاز نکردهاید، احتمالاً دامین اتوریتی وبسایت شما در این محدوده قرار دارد.

کاربران نیز به این دلیل که در سایت های پربازدید بیشتر سر می زنند و به آن سایت ها اعتماد دارند‚ بنابراین به محتوایی که در آن جا قرار می گیرد نیز اعتماد خواهند کرد.

هر دو این معیارها با استفاده از یک سیستم و توسط MOZ محاسبه میشن. Width: با استفاده از این بخش میتونید اندازه پهنای آی فریم وردپرس را بر اساس درصدی مشخص کنید.

تذکر : در دو آپدیت اخیر گوگل یکی در اواخر سال ۲۰۱۹ و یکی هم در می ۲۰۲۰ همانطور که می دانید تاکید گوگل بر کیفیت مقالات خیلی بیشتر از قبل شده است و لازم است شما نیز قبل از هر اقدامی برای بکلینک سازی و یا لینک بیلدینگ در شبکه های اجتماعی خود به کیفیت مقاله توجه ویژه ای داشته باشید.

خرید هاست از خارج

بهطورکلی هرچه عدد PA در صفحات مختلف سایت به ۱۰۰ نزدیکتر باشد، بیانگر قدرت بالاتر آن صفحه از وبسایت است. بد نیست بدانید تنها تعداد کمی از وبسایتهای جهان هستند که دامین اتوریتی آنها به عدد مشاور سئو ۱۰۰ رسیده است.

تاثیر متاتگ در سئو

برخلاف پیج اتوریتی که مقدار آن برای هر صفحه از وبسایت متفاوت است، مقدار دامین اتوریتی برای تمامی صفحات سایت ثابت است.

نتایج ارگانیک

تفاوتی ندارد که برای نمایش دامین اتوریتی و پیج اتوریتی وبسایتتان از چه سایتی استفاده میکنید؛ زیرا درنهایت مقدار PA و DA یکسانی را مشاهده خواهید کرد. پس از اینکه conversion را راه اندازی کردید، برای نمایش آمار مطابق تصویر زیر پیش بروید و آیتم view-through Conv.

اما ممکن است این سؤال برای شما مطرح شود که پیج اتوریتی و دامین اتوریتی به چه معنا هستند؟

برای بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی وبسایتتان کافی است در گوگل یکی از عبارتهای DA Checker یا PA Checker و یا Authority Checker را جستجو کنید تا با انبوهی از وبسایتها مواجه شوید که امکان مشاهدۀ اتوریتی سایت را برایتان فراهم میکنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *