آژانس مارکتینگ هماگروه-بازاریابی-برندینگ-کمپینهای تبلیغاتی-بازاریابی شبکههای اجتماعی-بازاریابی محتوایی-بهینهسازی و سئو- مشاوره

یا بر خلاف انتظار، روند کاهش و بهبود رتبه الکسا متوقف شده و شاهد افزایش رتبه الکسا بودهاید؟

بررسی کلمات کلیدی سایت

برای کاهش رتبه الکسا ایران راه های هوشمندانه ای نیز مانند افزایش تعداد صفحات مشاهده شده توسط هر بیننده وجود دارد .

علاوه بر این، شما می خواهید که هر صفحه در سایت شما برای کاربران دارای ارزش باشد. بالاخره هر افزونه ای خوبی و بدی هایی دارد که به مزاج کاربران خوش نمی آید.

این تگ ها به موتورهای جستجو می گویند که صفحات را ایندکس نکنند. متا تگ : با توجه به هشدارهای مرتبط با noindex page می توانید بررسی کنید که چه صفحاتی در وب سایت شما ممکن است دارای برچسب متا noindex باشد.

دانلود کتاب آموزش سئو

سایت مپ XML شما تمام محتوای وب سایت شما را مشخص می کند، به شما امکان می دهد صفحاتی را که لینک ندارند شناسایی کنید.

محتوا همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است به طوری که بروزرسانی مداوم وب سایت با محتوای با کیفیت تولید شده توسط خودتان است که میتوانید جایگاه خود را در موتور های جستجو گر ثابت کنید .

آموزش بهینه سازی سایت و سئو

به عنوان مثال در هنگام پخش یک مسابقه فوتبال از تلوزیون ، اینکه چه شخصی این دیدار را گزارش کند روی حتی کیفیت بازی نیز اثر گذار است ؛ بدین ترتیب که گزارشگر محبوب شما با استفاده از تکنیک های گویندگی ، اطلاعات عمومی خود ، اشاره به نکات مثبت و مفید یا دوری از هجو و مطالب غیر ضروری نظر شما را به این دیدار جلب می کند ، در حالی که ممکن است فرد دیگری (که شاید محبوب بیننده دیگری هم باشد) بازی به مراتب زیباتری را با گزارش نامطلوب خود به کام شما تلخ کند .

نرم افزار ساخت بک لینک

سئو می تواند ترسناک به نظر برسد، اما برای فهمیدن آن نیازی نیست که در آن متخصص باشید. اما زمان پیام هایی از فرشتگان را برای من ثابت کرد.

روش های بهبود رتبه الکسا

در این حالت، هشداری را مشاهده خواهید کرد که روی Alternate page with canonical tag نوشته شده است.

شما می توانید از فایل های Robots.txt برای کمک به خزنده ها برای در اولویت قرار دادن صفحات مهم تر استفاده کنید. تگ های متعارف به کرال ها می گویند که کدام نسخه خاص از یک صفحه ترجیح داده شود.

بررسی تعداد بک لینک

اگر صفحه ای به عنوان noindex علامت گذاری شده است، برچسب متای آن را حذف کنید تا به ایندکس شدن سایت خود کمک کنید. اگر یک صفحه دارای برچسب متعارف نباشد، Googlebot تشخیص می دهد که این صفحه همان صفحه ارجح و تنها نسخه آن صفحه است، و آن صفحه را ایندکس می کند.

نرم افزار افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

X-Robots-Tag : می توانید از گوگل سرچ کنسول استفاده کنید تا ببینید کدام صفحه ها در عنوان HTML خود دارای تگ X-Robots هستند.

افزایش رایگان رتبه سایت

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *