آموزش 10 روش بک لینک سازی برای وب سایت شما

این روزها که همه سعی دارند در صرف زمان و مسافت های طولانی صرفه جویی کنند و دوست دارند تا نیازهاشون رو در نزدیک ترین مراکز خرید پیدا کنند سئو لوکال یا محلی به شدت احساس میشود.

رفع خطاهای W3c

اگر شما قصد ندارید که این دادهها را بررسی کنید، فقط مطمئن شوید که هنگام نامگذاری تصاویر وبسایتتان بهعنوان مثال سعی کنید توصیفی از کلمات کلیدی مرتبط و مفید استفاده میکنیم.

اما این کار برای سئو سایت شما ضرر دارد و اصلا پیشنهاد نمیشود. برای انجام عمل فشرده سازی تصویر میتونیم از برنامه های ویرایش تصویر مثل فتوشاپ استفاده کنیم، اما این کار هم به تسلط نسبی به فتوشاپ نیاز دارد و هم زمان بر خواهد بود.

این روشها و مراحل طبق آخرین به روز رسانی گوگل در سال ۲۰۱۹ است. انتظار می رود ایندکس اول موبایل از اوایل همین سال به طور گسترده تری اجرا شود .

در مدت زمان کمتری آن را ایندکس می کنند. توضیحات تصویر در واقع نوشتن داستان کوتاهی درباره محتوای آن می باشد ، باز هم تکرار می کنیم که تکراری نباشد.

Sitemap Could Not Be Read Yoast

نگران نباشید ما هم مثل شما از ایمیلهای مزاحم متنفریم. در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توان ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل را به کمک این سه روش انجام داد.

آپسئو بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت و سئو در ایران ، می تواند از ابتدای خلق ایده تا جایگاه های بالا در نتایج جستجو گوگل در کنار شما باشد و خدمات سئو سایت را بصورت حرفه ای ارائه نماید.

دوراندیش طالقانی

راهکار در اینجا این است که توصیف ویژگیهای تصاویر را اضافه کنید تا کاربران در وبسایت شما قرار بگیرند. افزونه وردپرس بهینه سازی خودکار تصاویر SEO Friendly Images Pro یکی از برترین افزونه ها در زمره افزونه های سئو می باشد.

نرم افزار های سئو

برای بهینه سازی سرعت مقاله افزایش سرعت فروشگاه وردپرسی با GTmetrix را مطالعه نمایید. در این مقاله تعدادی از این ابزارها را گردآوری کردیم تا بر مسیر تولید محتوا برای سایتتان تسلط کامل داشته باشید.

ابزار پیج رنک گوگل

6. هنگام استفاده از شبکه های تحویل محتوا (CDNs) از احتیاط استفاده کنید. با دقت ویژگی های Alt تصاویر را بهینه کنید. ایجاد نام فایلهای توصیفی، کلمات کلیدی برای بهینه سازی تصویر بسیار مهم است.

شما میتوانید از نام عمومی دوربین خود که به تصویر اختصاص داده شده استفاده کنید (بهعنوان مثال: DCMIMAGE7.jpg )، با این حال بهتر است نام عکس به این صورت نوشته شود.

به عقب برمیگردیم به مثال فورد موستانگ، شما نمیخواهید فقط یک عکس از ماشین را نشان دهید، بهخصوص اگر قصد دارید آن را بفروشید.

سایت بهینه سازی تصاویر

چه الگوهای نامگذاری را کاربران هنگام جستجو عکس استفاده میکنند؟ اگر شما محصولاتی را که دارای شماره مدل یا شمارهسریال هستند، به فروش میرسانید، از ویژگیهای Alt خود استفاده کنید.

علی حسینی سئو

در بخش 4 شما با سه انتخاب برای تعیین کشور افرادی که جستجو میکنند، زبان آنها و نوع موتور جستجو دارید که موجب بهبود پیشنهادات این ابزار در مورد کلمه مورد نظر شما و نمایش تعداد واقعی جستجوی کلمه با این شرایط خواهد شد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *