آموزش گام به گام گوگل وبمستر تولز – ویرگول

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله به آنها اشاره شده است، می توان به این نتیجه رسید که در صورت مواجه شدن هر سایتی با الگوریتم رقص گوگل و به اصطلاح گرفتن ترکش های این الگوریتم به سایت، نیازی به انجام کارهایی مانند بک لینک و یا استفاده از سئو کلاه سیاه نمی باشد.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

قرار گرفتن در نتایج نخست گوگل، از طریق سئو سایت کار تقریبا آسانی است البته به شرطی که با ترفندهای آن آشنا باشید و از روشهای غیر قانونی که اصطلاحا سئو کلاه سیاه نام دارند، استفاده نکنید.

بهتر است قبل از اینکه بخواهیم در مورد روشهای بهینه سازی سایت توضیح دهیم، با مفهومی کلی از سئو سایت آشنا شویم.

سٔو سایت فتوباتو

اگر میخواهید به برترین و بالاترین رتبه در گوگل برسید، بهتر است در مورد SEO بدانید. مطمئنا یکی از اصلیترین اهداف مدیران وب سایتها در وهله اول “رسیدن به رتبه یک” در کلمه کلیدی مد نظرشان است.

به عنوان مثال هنگامی که شما یک کلمه کلیدی را به یک صفحه در سایت خودتان لینک میکتید، این نوع لینک اینترنال لینک یا لینک داخلی در نظر گرفته میشوند.

برای مثال در تصویر زیر نحوه نمایش Site link را میتوانید مشاهده نمایید. اطلاعات پیشرفته به شما این امکان را می دهد تا گزارش ها را بر اساس ترافیک ورودی، صفحات لندینگ پیج و دیگر موارد مشاهده کنید.

شما با بررسی گزارشات مرتبط با انکر تکست، زمانی که مشاهده می کنید بخش های زیادی از بک لینک های ساخته شده در سایت با انکر تکست های دقیقا مشابه ساخته شده اند، در این موارد احتمالا در لینک ها دستکاری اتفاق افتاده است.

زمانی که درباره سئو سایت صحبت میکنیم در واقع منظور تمام کارهایی است که از صفر روی وب سایت انجام میشود تا در دنیای اینترنت به نتیجه مطلوب رسید.

باید توجه داشته باشید که تمام تکنیک هایی که برای افزایش رتبه سایت انجام می دهید، ممکن است از یک هفته تا چندین ماه زمان ببرد. ما اینجاییم تا این موضوع را به چالش بکشیم و یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ بدهیم.

اگر نگاهی به صفحات سایت ما کنید متوجه خواهید شد که بنده همیشه از این تگ استفاده می کنم چون هنوز معتقد هستم که این کار در سئو سایت تاثیر مثبتی دارد.

بررسی جایگاه سایت در گوگل

در نظر داشته باشید که اگه با نحوه آنالیز متنی که توسط ربات گوگل در اختیار شما قرار میگیره آشنایی ندارید، میتونید بهجای دکمه Fetch از دکمه Fetch and Render استفاده کنید.

زیرا پس از طی کردن زمان مشخصی، سایت مربوطه به جایگاه هایی که از قبل در اختیار داشته، دسترسی پیدا می کند. وقتی وب سایت شما کاملا بر اساس قوانین و الگوریتمهای گوگل بهینه سازی شود مسلما گوگل هم بهترین رتبه را در اختیار شما قرار میدهند و کاربران هدف را روانه سایت شما میکند.

افزونه بهینه سازی تصویر

هیچ وب سایتی نیست که یک شبه به این رتبه رسیده باشد! هر سایتی بتواند نتایج قابل قبولی را در این مدت از خود به جای بگذارد، می تواند از نظر سئو ارتقای چشمگیری داشته باشد.

ثبت سایت در موتورهای جستجو

بلکه چنانچه سایتی بتواند در آزمایش های این الگوریتم موفق عمل کند، می تواند در آینده جایگاه های بسیار بیشتری را نیز از طرف گوگل در زمینه فعالیت خود، کسب نماید.

لذا افرادی که در زمینه بهینه سازی سایت فعالیت داشته و یا حتی افرادی که صاحب کسب و کار های اینترنتی بوده، باید توجه داشته باشند که نیاز به هیچ کدام از این اعمال نبوده و معمولا گوگل پس از انجام آزمایش صفحه را به جایگاه قبلی خود باز می گرداند.

بدین ترتیب در صورت مواجه شدن با الگوریتم گوگل دنس جای هیچ گونه نگرانی برای صاحبان کسب و کار های اینترنتی نمی باشد. بدین ترتیب هر سایتی که در بهینه سازی سایت قوی تر عمل کرده باشد، می تواند به کمک الگوریتم رقص گوگل جایگاه های نخست را فتح کند.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

در واقع الگوریتم Google Dance قصد دارد سایت های مختلفی را به یک چالش دعوت کند.

کد تایید بینگ

انتخاب کلمات کلیدی درست، تنظیم هزینه درست برای کلمات، تنظیمات صحیح برای هدف قراردادن صحیح کاربران هدف، نوشتن تبلیغات جذاب و هدفمند، انتقال صحیح کاربران به صفحات سایت و درنهایت سیاست درست و هدفمند در سایت برای جذب کاربران از جمله مواردی هستند که میتوانند تاثیر مستقیمی بر تاثیرگذار بودن تبلیغات ادوردز داشته باشند.

در واقع وقتی سئو سایت شما به درستی انجام شده باشد و توانسته باشید بخوبی روی کلمات کلیدی تان کار کنید گوگل وب سایت شما را در زمینه کاری تان یک منبع معتبرو به روز میشمارد و آن را جلوتر از وب سایتهای دیگر به کاربر پیشنهاد میدهد.

خیلی از مواقع دانستن کلمات کلیدی که پست شما بخاطر آن رتبه گرفته است، میتواند راهگشا باشد. یعنی رتبه شما، در مقابل تمامی وب سایتهایی که در سراسر جهان وجود دارند سنجیده میشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *