آموزش وردپرس صفر تا صد – ویرگول

داشتن یک ارائه دهنده میزبانی خوب بخش بزرگی از بهینه سازی تصاویر برای اهداف سئو است. آدرس های متفاوت برای موبایل : آدرس صفحات شما در زمانی که کاربر با موبایل از سایت شما دیدن میکند با کاربر دسکتاپ متفاوت است.

فیلم آموزش سئو سایت

کوچک یا بزرگ بودن کلمات انگلیسی ای که در صفحات سایت ها وجود دارند : کاربران و مرورگر ها خیلی به کوچک و یا بزرگ بودن حروف اهمیتی نمی دهند اما همانگونه که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم موتورهای جستوجو گر نسبت به این موضوع حساسیت بالایی دارند.

دانلود نرم افزار سئو

جریان canonical این گونه است که گوگل نسبت به محتوا های تکراری Duplicate content حساسیت بالایی نشان می دهد و محتوای تکراری نیز رابطه ی مستقیمی با پنالتی شدن وب سایت ها در نتایج گوگل دارد.

پیدا کردن تمام لینک های سایت

توجه کنید که در مثال هایی که به آن ها اشاره کردیم صرفا محتوای تکراری تولید نشده است، بلکه این تعداد آدرس هاست که علتی برای بوجود آمدن محتوای تکراری در صفحات یکسان با چند آدرس، شده است.

خرید بک لینک راش وب

World Wide Web یا به طور خلاصه “وب” ، شبکه ای از صفحات وب است که از طریق لینک ها به یکدیگر متصل می شوند.

ثبت لینک سایت رایگان

بخش External links که در ادامه آموزش سرچ کنسول گوگل به آن میپردازیم به شما این امکان را میدهد تا بفهمید چه کسی به شما لینک داده است، چه محتوایی بیشترین لینک را دریافت کرده است و سایتهای دیگر از چه متن انکری برای لینک دادن به سایت شما استفاده کردهاند.

حال شما قادرید که با استفاده از این تگ پرکاربرد به گوگل دستور دهید که به جای اینکه خودت ترجیح دهی کدام آدرس URL اصلی است، به حرف من گوش کن.

خرید لینک با کیفیت

بهترین قسمت استفاده از SimilarWeb رایگان بودن آن است، البته اگر با اطلاعات تقریبا محدودی که افزونه مرورگر آن نشان میدهد مشکلی نداشته باشید. یکی از سایت هایی که به وسیله متخصصان سئو برای آموزش و یادگیری سئو پیشنهاد می شود سایت ماز است این سایت با داشتن انجمن های قوی و مقالات مختلف یک منبع غالی برای آموزش و یک مرجع از آخرین تغییرات در این زمینه می باشد این مقالات متناسب و طولانی هستند و همه نکات را مشاوره سئو شامل خواهد شد.

حذف شدن سایت از گوگل

پس تا اینجای مقاله دانستید که اولویت در انتخاب کنونیکال یک صفحه با گوگل است و با شما نیست. نکته : اگر قبلا دامنه ای را در کنسول جستجوی گوگل اضافه کرده باشید پس از ورود با کنسول قدیمی جستجوی گوگل مواجه خواهید شد که با کلیک بر روی دکمه ( Use new Search Console )به کنسول جستجوی جدید منتقل خواهید شد.

نمایش رتبه گوگل سایت

امروزه با افزایش استفاده مردم از اینترنت و سهولت استفاده از گوشی های تلفن همراه بحث کسب و کار های آنلاین بیش از پیش مورد توجه همگان قرار گرفته است.

در این چنین حالتی باید در نظر گرفت که تنظیم نمودن تگ کنونیکال به معنی قطعی تابعیت گوگل از شما نیست ولی به احتمال زیاد حرف شما در اولویت های دستور کار قرار خواهد گرفت.

از وظایف تیم SEO آگاهی از قوانین جدید و پیاده کردن این قوانین برای شما است. برای مشخص کردن DA و PA ابزارهای رایگانی در دسترس است.

Link Juice چیست

اگر سایت شما در دسته بندیهای هاست نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست باید بدانید که بدون شک به مشکل بر خواهید خورد. راههای دیگری مثل انتقال دائمی صفحات(Redirect 301) و استفاده از بخش URL Parameter در سرچ کنسول برای حل این مشکل وجود دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *