آموزش ساخت فایل Robots.txt و کار با Blocked URLs وبمستر

وردپرس به خودی خود موارد محدودی از سئو را دربردارد و میتوان با استفاده از پلاگینهای متعددی از جمله yoast seo و All in One SEO تا حد زیادی به رتبه وب سایت کمک کرد.

افزونه Use Google Libraries

برای ایجاد تغییر چشمگیر تر در درآمد تجارت تان کافیست از سرویس های بهبود تضمینی رنک الکسا استفاده کنید و با تاثیرگذاری بر روی فاکتورهای جدید الکسا و…

ثبت نام سایت در گوگل

اما وردپرس امکان اینکه قالب سفارشی خود را طراحی و استفاده کنید را نیز دارد.

ارتباط با شبکههای اجتماعی: وردپرس و افزونههای جانبی آن به شما این امکان را میدهند که به صورت خودکار سایت خود را به شبکههای اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیسبوک و یوتیوب متصل کرده و مشتریان خود را از تغییرات سایت خود باخبر سازید.

آپدیت سایت مپ

او در آوریل ۲۰۰۴، سرویس نامآشنای Ping-O-Matic را تأسیس کرد که همانگونه که از نام آن برمیآید، سرویسی است که با آن میشود پینگ کرد و موتورهای جستجویی مانند تکنوراتی را از بهروز شدن وبلاگ، آگاه کرد.

نتایج ارگانیک

ب: در انتهای فایل روبوت با فاصله دو خط دستور سایت مپ رو بذارم یا نیاز نیست ؟ ظاهر زیبا: در سطح اینترنت هزاران قالب مخصوص وردپرس وجود دارد که شما میتوانید انتخاب کنید و روی سایت خود پیادهسازی کنید.

بهینه سازی تصاویر برای سایت

در مارس ۲۰۰۷، مجله معتبر PC World، مولنوگ را به عنوان یکی از ۵۰ فرد مهم در اینترنت برگزید و در رده شانزدهم قرار داد. یک صفحه خالی بدون اطلاعات در وردپرس به عنوان صفحه سفید مرگ شناخته میشود.

فیلم آموزش حرفه ای سئو

به همین منظور وبمستران هر صفحه از سایت خود و یا هر مطلب جدید را متناسب با عبارت یا کلمه کلیدی خود بهینه سازی و سئو می کنند تا با داشتن رتبه اول برای کلمات کلیدی علاوه بر افزایش تعداد بازدید ، بازدید کنندگان هدف را به وبسایت بهینه سازی شده خود جذب میکنند.

پیچ رنگ گوگل

شما میتوانید به روش های مختلفی قوانین خود را اعمال کنید، میتوان یک صفحه مشخص و یا یک دسته از صفحات را برای یک قانون تعریف نمود. قالبها، تمها و افزونههای آمادهای به صورت تجاری یا رایگان برای کار کردن با این ابزار ارائه شدهاست که با استفاده از آن برخی کارهای متداول را آسانتر و در زمان کمتری میتوان پیادهسازی کرد.

تبادل لینک در سئو

با این وجود این مورد زمان بر بوده و ممکن است سبب از دست دادن مشتریان بالقوه گردد .

مشاوره سئو حرفه ای

حال اگر بخواهیم تکنیک چندبخشی را برای کلمه کفش استفاده کنیم، میشود کفش چرمی زنانه، این کلمه چندبخشی خاص میباشد و برای بهینهسازی سایت مناسب است. استفاده از این کدها بر خلاف اینکه این که ظاهر پیچیده ای دارد و سخت به نظر می رسد، فوق العاده آسان است.

در پروسه سئو برای خیلی ها بهینه سازی سایت ارزان یا سئو ارزان به نوعی یک روش میانبر محسوب می شود که برخی از مشتریان به ناچار یا از روی آگاهی انتخابش می کنند.

همانطور که گفتیم باید خیلی دقت کنید. البته باید به اتوریتی و پیج رنک هر سایت دقت کنید و سعی کنید لینکها را بصورت فالو و نوفالو ثبت نمایید.

چنانچه خود شما نیز به امر نویسندگی برای وب سایتتان مبادرت ورزیده و تجربه آن را داشته باشید ، حتماً تصدیق می کنید که گاهی یک نوشته کوتاهتان آن چنان به دل خود شما نشسته است که افزودن حتی یک کلمه اضافی را اجحاف در حق آن دانسته و یا مقاله دیگری دارید که هرآنچه که بدان اضافه می کنید ، باز هم خلاء بزرگی در وجودش حس می کنید !

همانطور که بک لینک می تواند در سئو تاثیر مثبت داشته باشد و موجب ارتقا رتبه سایت شود ، همان اندازه نیز خطرناک است و اشتباه در لینک سازی یا خرید بک لینک بی کیفیت سایت شما را در معرض جریمه و حتی حذف کامل از نتایج گوگل قرار می دهد.

اگر نوشتههای ما در نتایج گوگل نشان داده نشوند کار ما بیهوده خواهد بود.لذا هر مقالهای که در سایت قرار داده میشود باید بتواند در نتایج گوگل برای آن موضوع رتبه خوبی را به دست بیاورد.

طی یک روند چهارساله سیاست موتورهای جستجو نسبت به شبکههای اجتماعی فراز و نشیبهای زیادی داشته اما در نهایت در سال 2018 شاهد بودیم که لینکهایی از شبکههای اجتماعی در نتایج مشاور سئو جستجو دیده میشود.

بهترین هاست از نظر سرعت

علاوه بر اینکه شما باید موتورهای جستجو را راضی نگه دارید (تا با دادن رتبه های بالا به شما پاداش دهند)، باید هدف مهم تری در ذهن داشته باشید و آن، راضی نگه داشتن بازدید کنندگان و مشتریان سایتتان است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *