آموزش سئو و 3 روش سری خرید بک لینک

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم بک لینک های dofollow اثر بیشتری را در سئو سایت ما خواهد داشت. هزینه سئو وبسایت شامل طراحی ساختار و لینک های سایت ، تولید مطالب مفید و کاربر پسند و ساخت بک لینک است.

خرید بک لینک فالو

در حالی که اصول سئو مانند روشهای ایجاد بک لینک برای رتبه بندی در موتورهای جستجو در سالهای اخیر تغییر یافته است و بازاریابی محتوا به طور عجیبی اهمیت پیدا کرده، آنچه بسیاری از مردم به عنوان “سئو سنتی” فکر می کنند هنوز هم در تولید ترافیک فوق العاده ارزشمند است.

زمانی که کلمات کلیدی طبیعی رقبا را مورد بررسی قرار میدهید، کلمات کلیدی پولی که ترافیکی برای سایت داشته است را نیز مورد بررسی قرار دهید و ببینید کدام یک از رقبا با تبلیغات در گوگل ترافیک بیشتری جذب کرده است و این ترافیک با کدام کلمات کلیدی بوده است.

10000 بک لینک رایگان

بعد از اینکه پژوهش بر روی کلمات کلیدی که به گروهی از رقبا مرتبط است را انجام دادید، می توانید بر روی اطلاعات اختصاصی هر یک از رقبا تمرکز کنید.

خدمات سئو حرفه ای

کلمات کلیدی در گزارش شامل نمره محبوبیت است که به تعداد کاربرانی مرتبط می شود که به دنبال آن واژه می گردند. در این شرایط فهرستی از کلیدواژه ها را ایجاد خواهید کرد که رقبای شما به جز سایت هدفی که وارد کرده اید، برای آن ترافیکی دارند.

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

این گزارش فهرستی از کلیدواژه های سئو را که بیشترین ترافیک را به سمت سایت هدف ارسال کرده اند نشان می دهد.

کلمات کلیدی که درصد بالایی از ترافیک جستجو را به سایت ارسال کرده است، در بالای فهرست قرار می گیرد.

زمانی که نگاه عمیق تری به فهرست کلمات کلیدی که رقبا به کمک آن ترافیکی به سمت سایت جذب کرده اند می اندازید می توانید اطلاعات مفید و جذاب دیگری را کشف نمایید.

چک کردن بک لینک سایت

این موارد مربوط به سرچ کنسول گوگل هستند و مثلا برای بینگ ، نوع و نحوه ارائه اطلاعات متقاوت است.

تایید هویت با Meta tag: کد متای پیشنهاد شده از وبمستر بینگ را در تگ head در کدهای سایت خود قرار دهید.

افزونه های سئو جوملا

۳-بعد از آپلود فایل آدرسی که جهت تایید هویت در اختیار شما قرار گرفته است را در مرورگر مشاور سئو وارد نمایید . از همان گزارشی که در بخش قبل برای تجزیه و تحلیل رقبای خود ایجاد کردید، استفاده نمایید.

افزایش رتبه گوگل Part

از گزارشی که در بخش قبل ایجاد کردیم استفاده کنید. این گزارش کلیدواژه هایی را نشان می دهد که رقبا بر روی آن تبلیغ می کنند.

ارتقا رتبه الکسا

با رفتن به تب keywords میتوانید Match Type هر یک را پیدا نمی کنند. بر روی داده ای که یک سایت دارد نگاه کنید و کلیدواژه های طبیعی که بر روی سایت رقیب بهترین عملکرد را داشته است را مرور نمایید.

گرایش ها و نوع محتوایی که بر روی سایت رقیب بهترین عملکرد را داشته است شناسایی کنید. جعبه متا به ما کمک می کند تا اولا محتوای سایتمان را از جهت کیفیت سئو و میزان خوانایی، تجزیه و تحلیل کنیم؛ دوما تنظیمات لازم را برای نحوه عملکرد محتوای سایتمان در گوگل و رسانههای اجتماعی انجام دهیم.

ایده هایی را برای محتوای خود بر اساس چیزی که کار کرده است توسعه دهید. چرا موتور یخچال کار نمیکند؟ چرا این نکته مهم است؟ به خصوص این گزارش آن دسته از کلمات کلیدی را شناسایی می کند که سایت هدف، کمپین PPC را در موتورهای جستجوی بزرگ مثل گوگل در طول 6 ماه گذشته برایش اجرا کرده است.

متن جایگزین تصویر

کلمات و عبارات مستثنی شده ای هستند که ربطی به برند و سایت شما ندارند. تجزیه و تحلیل کلمات رقبا به شما اجازه می دهد کلیدواژه های مرتبطی را بیابید که رقبا برای آن ترافیکی به دست آورده اند.

افزایش رنک سایت رایگان

واژه هایی را برای استراتژی محتوای خود شناسایی کنید که به دست آوردن رتبه برای آن آسان است.

کتاب های سئو

واژه هایی را از استراتژی محتوای خود حذف کنید که به دست آوردن رتبه برای آن ها بسیار دشوار است.

فرصت های پست نویسی مهمان را پیدا کنید زیرا می توانید سایت را در نوشتن موضوعات مرتبط با کلیدواژه از دست رفته یاری نمایید. زیر گزینه های فیلتر، سایتی را که می خواهید جدا کنید را با وارد کردن آدرسش در فیلد Show Keyword Gaps for انتخاب نمایید.

در این شرایط قادر خواهید بود سایت یکی از رقبا را جدا کنید و کلیدواژه های برتر را برای آن مشاهده نمایید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *