آموزش سئو رایگان و حرفه ای

آیا رتبه الکسا روی تلاشهای شما در زمینه سئو نقش دارد؟ در حال حاضر، هیچ مدرکی وجود ندارد که رتبه الکسا هیچ ارتباطی با نتیجه تلاشهای سئو شما داشته باشد.

آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

با فعال کردن افزونه ضد هرزنامه اکسیمت که در هنگام نصب وردپرس جزو افزونه های پیش فرض است با هرزانه ها مبارزه کنید و به هیچ عنوان دیدگاه هایی که با هدف جذب لینک با کلمه کلیدی خاص هستند را تائید نکنید.

روش های بهبود رتبه الکسا

به عنوان مثال اگر در صنعت چای فعال هستید و کلمه کلیدی شما «طعمهای سنتی چای» است، میتوانید سایتهای BBC GoodFood (رتبه الکسا 4138)، Olive Magazine (رتبه الکسا 62143) و سایر سایتهایی را بررسی کنید که در صفحه اول گوگل قرار دارند.

در واقع لازم است شما نیز با این کلمه بر روی صفحه اصلی سایت خود بالا بیایید و اگر این موضوع در سایت شما امکانپذیر نباشد، رقابتی سخت و شاید غیرممکنی پیشروی شماست.

چک کردن بک لینک های وبسایت

3. نحوه انجام روش : با کلیک روی هر روش نحوه انجام آن به شما توضیح داده می شود. افزونه مرورگر آن ترافیک سایت شما را به مرور زمان نشان میدهد و همچنین براساس سه دستهای که در بالا در مورد آنها بحث کردیم، در مورد ترافیک سایت تخمینهایی میزند.

بهترین قسمت استفاده از SimilarWeb رایگان بودن آن است، البته اگر با اطلاعات تقریبا محدودی که افزونه مرورگر آن نشان میدهد مشکلی نداشته باشید.

کامنت بک لینک

۱۴٫ یک موضوع الکسا روی سایت خود ایجاد کنید و از آن برای اضافه کردن انواع خبرها و مقالات در مورد الکسا استفاده کنید.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاد که سایتی رو که به تازگی تاسیس کردید چگونه سرعت ایندکسشو در موتور های جست و جو بالا ببریم؟ پس از رسیدن رتبه به زیر این عدد، رنک الکسا دقیقتر میشود و دادههای دقیقتری در مورد پیشرفتی که به مرور زمان کردید به دست میآورید.

تگ Rel=canonical چیست

بدین طریق قادر خواهید بود در همان صفحهای که هستید باقی بمانید و تمامی دادههای مهمی که نیاز دارید را به دست آورید.

کلمات کلیدی گوگل

اینم بگم که گواهی sslرا نیز برایم رایگان فعال کرده و تاکنون بعد دوسال هنوز هزینه ای ازمن نگرفته است.

بررسی تعداد بک لینک سایت

استفاده از سئوی منفی به اندازه ای ظریف و غیر قابل ردیابی است که گوگل قادر به فهم این موضوع نیست که شاید فرد دیگری در پی تخریب این سایت می باشد ، در نتیجه اینکه نمی توان بی آنکه اقداماتی مکمل انجام داد به هوش مصنوعی این موتور جستجوگر بسنده کرد .

یکی دیگر از داده های ساختار یافته ای که می توان برای وب سایت خود از آن استفاده نمود، اسکیما searchbox نام دارد.

از طریق بهینه سازی تصاویر سایت برای جلوگیری از کاهش سرعت باید چکاری انجام داد؟ برای تغییر پیوند یکتا در وردپرس ابتدا باید وارد پیشخوان وردپرس شده و از مسیر تنظیمات، به بخش پیوند های یکتا بروید.

کسب رتبه در نتایج جستجوی گوگل برای این موضوع به عنوان مثال از مطالبی مانند بهترین شامپو مو سر سادهتر است.

خرید بک لینک اسپم

می باشد. کارکرد ساده، جامع، پایدار با بروزرسانی های منظم و پشتیبانی تیم دوست داشتنی که آن را ساخته، از مهمترین ویژگی های توصیفی توسعه دهنده می باشد. البته، اگر به دنبال یک رتبه مشخصتر هستید که یک رتبه «خوب» را نشان میدهد، رسیدن به جایگاه زیر 100 هزار باید یک هدف بلندمدت خوب باشد.

به عنوان مثال، محبوبترین ابزار ما برای این کار Linkody است، چون به شما تعداد شاخصهای زیادی برای هر بکلینک به شکل یک جدول ساده نشان میدهد که مطالعه و خروجی گرفتن آن ساده است.

با این حال برای استفاده روزانه بسیار خوب عمل میکند. حالا که بهتر بخشهای مختلف رتبه الکسا را درک کنید، ممکن است فکر کنید چه ارتباطی با سئو دارد.

میتوانید وبسایتی داشته باشید که رتبه زیر 500 هزار دارد ولی همچنان سود کسب و کار آن وحشتناک بالا است.

این مورد رو در آموزش بعدی همین پست (آموزش کار با Fetch and render) توضیح خواهیم داد . به همین دلیل طراحی سایت به سبکی که در تمامی دستگاه ها با سایزهای متفاوت به درستی نمایش داشته باشد اهمیت بالایی دارد.

عنوان صفحه یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که باعث میشود یک کاربر جذب یک وب سایت و محتوایش شود. علاوه بر اصول بهینه سازی، اصول بازاریابی هم وجود دارند که در مرحله پس از رسیدن مشتری به صفحات شما، خودنمایی میکنند.

کتاب سئو فروشگاه

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *