آموزش رایگان سئو – یادگیری سئو مبتدی تا پیشرفته در سال 2021 🥇- آیجیتالی

به کمک پلاگین وردپرس یواست سئو (Yoast SEO) میتوانید تگ کنونیکال را برای انواع مختلف صفحات ایجاد کنید.

Not Provided Analytics Keyword

این کار به کمک کد HTML زیر انجام میشود. در این مقاله این موضوع را بررسی خواهیم کرد که آیا حتما باید وب سایت را در موتورهای جستجو ثبت کرد یا خیر و در چه مواردی نیاز است تا وب سایت را در گوگل ثبت کنیم و به چه روشی این کار را انجام دهیم.

دیدن رتبه سایت

برای این کار باید به قسمت تنظیمات پیشرفته (advanced) در متاباکس یواست سئو بروید. زمانی که به کار بردن ریدایرکت 301 میتواند بازخوردی منفی از سمت کاربر داشته باشد، میتوانید به سراغ تگ کنونیکال بروید.

در این مطلب قصد داریم این مفهوم و روش های بالا بردن آن را توضیح دهیم. گوگل به سایت های بروز علاقه بسیاری دارد و مطالبی که دائما بروزرسانی می شوند را در نتایج بالاتری نشان می دهند.

هرچند گوگل به لینک سازی اعتبار داده اما سئو کاران کلاه سفید اعتقاد جداگانه ای دارند. تگ کنونیکال و ریدایرکت 301 کاربردی مشابه دارند.

به طور معمول میتوانید از ریدایرکت 301 استفاده کنید. این عمل را میتوانید به کمک پلاگین یواست سئو انجام دهید. تعداد تغییر مسیرها را کاهش دهید. دقت کنید برخی از شبکههای اجتماعی (از جمله فیسبوک و توییتر) متا تگهای خاص خود را دارند که اجازه میدهند عناوینی را مشخص کنید که از تگ عنوان اصلی شما متفاوت باشند.

مرتبط بودن محتوا و توضیحات : برای کلیک بیشتر نیازی نیست که توضیحات نا مرتبط با محتوا ایجاد کنید این کار تجربه کاربری خوبی در پی نخواهد داشت .

بهترین نرم افزار بک لینک

طراحی سایت در مشهد، کسب و کار شما را رونق میدهد. اگر محتوای این صفحات با صفحات اصلی در نسخهی دسکتاپ یکسان است، نباید فراموش کنید که تگ کنونیکال را برای آنها ست کنید.

تکنیکهای بسیاری با اهداف مختلف وجود دارند، با این حال نکته اصلی که بالا بودن در نتایج جستجوی ارگانیک است، به قوت خود باقی است. این مسأله در وبلاگ هایی رایج است که محتواهای قدیمی به خاطر طول عمر بیشترشان و نه مربوط بودن موضوع، لینک های بیشتری دریافت کرده اند.

با کلیک بر روی هر مشکل در قسمت Details می توانید لیستی از URL ها را مشاهده کنید. و آن استفاده از ساختار URL است. شبکه های تلویزیونی بر اساس گزارش های انجام شده از نظرسنجی نیلسن درباره عادت های تلویزیونی فقط 40،000 خانوار ، میلیاردها دلار تبلیغات صرف می مشاور سئو کنند.

شاید فعالسازی آن چند دقیقه از وقتتان را بگیرد، اما صرف فقط چند دقیقه وقت برای تغییر کارکرد این دکمه ارزشش را دارد. برای هر صفحه و پست وبلاگ میتوانید تگ کنونیکال را از همین طریق تعیین کنید.

دسته بندی سئو

وقتی از چند زبان در سایت خود استفاده میکنید، به کمک تگ Canonical میتوانید نسخههای مختلف یک محتوا را به محتوای مرجع در زبان اصلی هدایت کنید.

با این روش میتوانید بهبود قابل توجهی در سئو صفحه اصلی یک محتوا مشاهده کنید.

بهترین آموزش سئو

مشکلات مربوط به اشکال زدایی با تجزیه و تحلیل وب سایت (به عنوان مثال گوگل آنالیتیکس ، تگ منیجر و غیره) در وب سایت شما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *