آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس – استودیو بهتر

در اینجا مواردی را معرفی میکنیم که با آنها میتوانید شاهد افزایش سرعت وردپرس خود باشید.

هاست ایران یا خارج؟

در پایان باید یادآور شویم که رفع مشکل پیوند یکتا در وردپرس فرآیندی ساده است اما برای انجام آن باید در سریعترین زمان ممکن اقدام کنید. معیار MozRank نشان میدهد که صفحه انتخابی شما در فضای وب به چه میزان محبوب است.

افزایش رتبه در الکسا

بررسی شواهد و اطلاعات نشان میدهد حداقل ارتباط کوچکی بین رنکینگ گوگل و سرعت لود سایت هست. آنها از ابزار سنجش سرعت الکسا برای تخمین میانگین سرعت باز شدن سایت استفاده کردند.

بدست آوردن رتبه گوگل سایت

بنابراین اگر تا به حال برای افزایش سرعت سایت خود اقدامی نکردهاید، حالا زمان آن فرا رسیده است.

رتبه کلمه در گوگل

واقعا باید سرعت سایت خود را افزایش دهید. من از وقتی شما terllo را معرفی کردید به طور مداوم ازش استفاده می کنم و واقعا مفید هست برام.

• SEO تنها در مورد موتورهای جستجو نیست، روش های خوب SEO ، تجربه کاربر درباره ی استفاده از وب سایت شما و قابلیت استفاده از وب سایتتان را بهبود می بخشد.

به عنوان مثال ممکن است به هنگام تنظیم تبلیغ، شهر یا حتی کشور خاصی را هدف قرار داده باشید که خودتان در آن قرار نگرفته اید.

بک لینک با کامنت

رپورتاژ آگهی را میتوان یکی از اثرگذارترین شیوههای ارائهی محتوا دانست. تبادل نظر و کسب اطلاعات کارشناسی در این شبکه­ ی اجتماعی تنها یکی از مزایای بسیار آن است.

همانطوری که گفتیم، این قدیمیترین و کوچکترین تحقیق در این زمینه است. لینک ها برای این در سایت قرار می گیرند که کاربران آن ها را ببینند و روی آن ها کلیک کنند.

سپس از طریق لینک، وارد صفحات مورد نظر شده و آن ها را هم نیز مورد بررسی قرار می دهد. در مرحله بعد این صفحات بسته به نوع کلمه کلیدی و معیاری های دیگر سئو که برای گوگل مهم هستند، مورد رتبه بندی قرار می گیرند.

در این مورد میتوانید بهتر عمل کرده و علاوه بر موتور جستجو درک این نوع ساختار را برای کاربران هم فراهم کنید. از آن جایی که معمولا گوگل جزییات مربوط به الگوریتمهای خود را هیچگاه منتشر نمیکند بنابراین به نظر میرسد که ما هم هیچوقت نمیتوانیم میزان تاثیرگذاری سرعت لود صفحه بر رنکدهی موتورهای جستجو را متوجه شویم.

نمایش توضیحات سایت در تلگرام

چیزی که انسان به عنوان سرعت لود سریع میشناسد لزوما ارتباطی با رنکینگ گوگل ندارد. این بار در فست سئو در جهت آگاهی بخش شما وبمستران و کسانی که به تثبیت جایگاه خود در فضای وب اهمیت میدهند قصد داریم سئو ارزان را با آن چه که در این سالها تحت عنوان فوت و فن سئو تجربه نموده ایم به چالش بکشیم.

پلاگین الکسا برای کروم

چرا ساختار پیوند یکتا را تغییر دهیم؟ وقتی وبلاگ یا کسب و کار شما در یک مقاله ذکر می شود اما این منبع در واقع به سایت شما پیوند ندارد، این یک هدف بدون زحمت برای درخواست یک بک لینک است.

در واقع این مشتری است که وجود یک کسب درآمد از اینترنت پایدار را تضمین می کند. آنها به دنبال این نبودند که زمان لود یک پیج خاص را بررسی کنند بلکه میانگین سرعت سایت برای آنها مهم بود.

ساخت سایت مپ در وردپرس

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *