آموزش بهینه سازی تصاویر سایت

در این قسمت هدف ما بررسی تعدادی از واژههای عمومی سئو است. بهینهسازی خارجی، مجموعه اقداماتی است که در خارج از وب سایت انجام میشود تا وب سایت در کلمات کلیدی هدف به رتبههای برتر برسد.

ساخت کلمات کلیدی برای سایت

به چنین صفحاتی که حاصل از جستجوی گوگل براساس درخواست کاربر است، Search Engine Result Page(s) گفته میشود. ترافیک طبیعی در اثر جستجوی ارگانیک به دست میآید.

این قوانین، به صاحبان وبسایت کمک میکند تا به رتبههای مناسب و ایدهآل در موتورهای جستجو دست مشاوره سئو یابند.

چگونه به رتبه اول جستجو در گوگل دست یابیم؟ نتایج طبیعی آن دسته از نتایجی هستند که به وابسته گوگل ادز در رتبه اول تا سوم قرار نگرفته باشند و در کنار نام آنها کلمه Ad دیده نشود.

ایندکس کردن بک لینک

براساس الگوریتمهای گوگل، هر یک از وبسایتها در یک جایگاه از SERPs نمایش داده میشود؛ مثلا رتبه اول تا سوم صفحه نتایج ویژه وبسایتها پربازدید و رتبه بالا است.

ثبت سایت مپ در گوگل وبمستر

طراحی و معرفی نقشه سایت سرعت ایندکس صفحات را افزایش داده و بودجه خزندههای گوگل را مدیریت میکند.

استفاده کنید. نکته دوم اسلایدر : در صورتی که شما محصولی تعریف کرده باشید که دارای تخفیف باشد و برای آن قیمت زمان بندی تعریف کرده باشید، به صورت خودکار در اسلایدر نمایش داده می شود.

مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی بازنشر کنید و مطمئن باشید فالوورهایتان آن ها را دوست خواهند داشت و لایک و کامنت خواهید گرفت.

این جریمه میتواند شامل افت شدید رتبه سایت یا حذف کامل آن از صفحات جستجو باشد. هنگامی که شما می خواهید بهینه سازی تصاویر سایت خود را انجام دهید، با امکانی به نام فشرده سازی روبرو خواهید شد.

دانستن معنای این واژهها به شما کمک میکند تا کاربرد آنها را بهتر درک کنید.

تعرفه کاهش رتبه الکسا

خودتان را در پیست مسابقهای تصور کنید که دیگر دوندگان میتوانند تعیین کننده رتبه شما در پایان مسابقه باشند. پارامترهای پویا میتوانند به URLهای شما آسیب بزنند و منجر به ایجاد معضلات محتوایی شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *