آموزش بهینه سازی تصاویر سایت برای سئو – استودیو بهتر

در بخش راهنما یا دستورالعمل این وبسایت ها نحوه آنالیز سئو را می توانید بخوانید. موتورهای جستجو ممکن است URL های قدیمی را به خاطر بسپارند، اما اگر آن ها به درستی هدایت نشوند، بسیاری از صفحات می توانند از لیست ایندکس حذف شوند.

بک لینک خوب

اطمینان حاصل کنید که وضعیت هدر 200 HTTP همه صفحات مناسب است. برای تعیین وضعیت مناسب در صورت بروز این مشکلات، می توانید از یک ابزار کنترل وضعیت HTTP Header Status استفاده کنید.

از آنجا که این مورد برای سایت شما مناسب است، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که دوباره بررسی کنید که آیا این مورد باعث کاهش صفحات ایندکس شده است یا خیر.

Wcoe.ca اقامت کانادا

4- آیا صفحات شما منقضی شده اند؟ این یکی از نمونه هایی است که کاهش در صفحات ایندکس آن ممکن است نه تنها بد، بلکه منجر به پیشرفت وب سایت شما نیز شود.

موبایل فریندلی

و اگر هدف شما از بالا بردن رتبه تان در گوگل افزایش فروش و بازدهی سایتتان باشد این روش نمیتواند کمکی به شما کند.

پرسش و پاسخ سئو و بهینه سازی سایت

پس از فعالیت زیاد روی سایت به مرور توانستیم افت شدید رتبه الکسا را از طریق ورودی گوگل و بهبود کیفیت مطالب سایت جبران کنیم.

5- آیا ربات های موتور جستجو سایت شما را متفاوت می بینند؟ گاهی اوقات، یک CMS بدون بررسی اینکه با موتورهای جستجو سازگاری کامل دارد یا خیر، مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین راه، استفاده از قابلیت گوگل سرچ کنسول و دیدن اینکه آیا Googlebot همان محتوای موجود را مشاهده می کند یا خیر، می باشد.

برای مثال، ای اچرفز کیوردز اکسپلورر (Ahrefs Keywords Explorer)، 484.282 پیشنهاد را براساس همان سه کلمه نشان داد. کاربرانی که قصد دارند از فرصت استفاده کنند، میتوانند دقیقاً از همان منابع برای سایت خود، بهترین بک لینک ها را دریافت نمایند.

بررسی وب سایت را حتما زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت انجام دهید تا موردی از نظر شما پنهان نماند.

رنکینگ گوگل برای سایت

اگر تنها تعدادی از تصاویر سایت شما این ناهماهنگی را داشته باشند پیام را در قسمت Partial matches مشاهده خواهید کرد و در صورتیکه تمام تصاویر سایت شما شامل جریمه image mismatch باشند پیام جریمه وبمستر در قسمت Site-wide matches نمایش داده خواهد شد.

کد تایید بینگ

این داده ساختار یافته می تواند شامل عنوان دوره، ارائه دهنده آن و توضیحات کوتاهی درباره دوره های ارائه شده باشد.

سنگبری کی راد

باز هم می گوییم، اگر وب سایت شما توسط هکرها به خطر افتاده باشد، باعث می شود صفحه دیگری به Google نشان داده شود یا پیوندهای پنهان خود را تبلیغ کند یا اینکه تغییر مسیر 301 را به سایت خود اختصاص دهد.

بک لینک رایگان Dofollow

این کارها به موتورهای جستجو نشان می دهد که مقاله شما درباره چیست. اما لازم است درباره سئو بدانید که بسیاری از عملکرد های موتورهای جستجو، الگوریتم ها و جزئیات آنها راز و رمز موتورهای جستجو است و ما تنها با تحقیق، مطالعه و آزمایش است که می توانیم عملکرد آنها را درک کنیم.

بک لینک Edu رایگان

به طور معمول، این مورد در تنظیمات پیشرفته صفحه مشاهده می شود و اگر آستانه خیلی کم باشد، خزیدن ربات موتور جستجو ممکن است به آستانه برخورد کند و ربات ها نمی توانند سایت را به درستی بخزند.

دسته بندی مطالب

حتما googlebot را به درستی تشخیص دهید. ما که ندیدیم سئو برای کسی رایگان باشد ولی وقتی خودتان سئو را یاد بگیرید آن وقت شاید بتوان به آن گفت سئو رایگان.

شما همچنین ممکن است سعی کنید صفحه را در Google Translate ترجمه کنید حتی اگر قصد ترجمه آن را ندارید. با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *