آموزش افزایش سرعت ایندکس مطالب

پس از فعال سازی افزونه، منو جدیدی به نام سئو در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود. البته شما نیز خودتان می توانید این موضوع را تصور کنید که نیازی به صرف زمان برای یک وب سایت فاقد ارزش نیست.

سایت پست مهمان

بله این یکی هم متا تگ نیست اما خب خیلی مهم است: گوگل قابلیت تشخص موضوع عکس را به خودی خود ندارد، شما با قرار دادن مرتبط ترین کلمه با تصویر در ویژگی ALT درک گوگل را بالا تر می برید برای فهم بهتر این موضوع نحوه سئو تصاویر را مشاهده کنید..

در روش طراحی سایت به روش های قدیمی لازم است تا به یک شرکت یا فرد حرفه ای و متخصص طراحی سایت مراجعه کنید، انتخاب این شرکت خودش جای تامل و بررسی فراوانی دارد چراکه طی سالهای گذشته افراد و شرکت های کوچک زیادی با ادعای تخصص در زمینه طراحی سایت، خود را طراح حرفه ای وب سایت می دانند، گذشته از صحت تخصص و دانش و تجربه موضوع بسیار مهم تعهد پشتیبانی است که خیلی از این افراد و مجموعه ها بعد از مدتی کسب و کار خود را جمع کرده یا شغل خود را تغییر میدهند وشما می مانید و یک وب سایت بدون پشتیبان، پس روش های قدیمی ریسک بالایی دارد و انتخاب یک شرکت خوب و حرفه ای برای طراحی سایت بسیار سخت و زمانبر است.

اگر این مقاله را خواندهاید، پیشنهاد میکنم حتماً قسمت بعدی این آموزش را هم بخوانید تا نکات زیادی را درباره افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسای سایت به شما بگوییم.

اگر سایتتان وردپرسی است تا حد ممکن پلاگینها را کم کنید و غیره. است ، که سبب اشتباه گوگل هنگام ایندکس مطالب یک سایت می شود و برخی از صفحات سایت را سهوا به عنوان محتوای تکراری در نظر می گیرد.کاربرد اصلی متا تگ کنونیکال در تعیین ادرس اصلی محتوا برای ایندکس گوگل است.

شاید برای شما هم جالب باشد که پس از ارائه الگوریتم گوگل پاندا یکی از عواملی که باعث افت رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی گوگل می شد محتوای تکراری بود زیرا سبب سردر گمی گوگل هنگام ایندکس مطالب یک سایت می شد.

اما استفاده نادرست از این متا تگ سبب خواهد شد که عامل های رتبه گیری در نتایج گوگل بین صفحات تقسیم شده و سرانجام رتبه قابل قبولی برای صفحه اصلی محتوا کسب نشود.

آموزش تصویری سئو

برای مشاهده این فرم میتوانید به صفحه معرفی سایت اسپم به گوگل مراجعه کنید. لینک های داخلی پل های ارتباطی وبسایت هستند اگر سایت شما ساختار درستی از لینک های داخلی ندارد پس هیچ پل ارتباطی بین مطالب شما وجود ندارد.لینک های داخلی با ایجاد پل ها باعث می شوند مطالب شما بیشتر در دید اسپایدرها قرار بگیرند و آن ها سریع تر از به روز رسانی سایت شما باخبر مشاوره سئو شوند.

خوب پس اگر میخواهید رتبه بهتری داشته باشید، باید از اینکه بازدیدکنندگان وقت بیشتری را در سایت شما میگذرونند اطمینان پیدا کنید.

پس با توجه به توضیحات، میتوان اینطور گفت که کلمه کلیدی از منظر خریدار(مشتری) کلمهای است که از نظر او به بهترین شکل منظورش را به موتور جستجو میرساند تا به موضوعی که نیازش را برطرف می کند برسد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *