آشنایی با بک لینک و تاثیر بک لینک ها – آریافن

اما اگر فردی را پیدا کردید که تضمین کرد با خرید لینک از او، رتبه ۱ از آیپی ایران را به شما تضمین می دهد، او را به من هم معرفی کنید تا تمام پروژه های سئو خودم را به او بسپارم.

هاست داخلی یا خارجی

منظور فروشنده ها این است که با رعایت پارامترهایی، از اینکه گوگل بک لینک های خریداری شده را غیرطبیعی تشخیص دهد، جلوگیری می کنند و اصطلاحا سر گوگل را شیره می مالند.

بعضی از فروشنده ها تضمین می کنند که در صورت خرید بک لینک از آن ها، رتبه سایت شما افزایش پیدا می کند، اگر سایت شما در صفحات ۳ و ۴ هست و به صفحه ۲ رسیدید و از این موضوع خوش حال شدید، من با نصف قیمت آن ها تضمین می کنم که این کار را برای شما انجام بدهم !

پس اگر می خواهید برای خرید لینک خارجی هزینه کنید، دقت کنید که لینک فالو خریداری کنید.

فروش دامنه اتوریتی دار

به همین دلیل اگر قصد اجاره بک لینک را دارید، هزینه و فایده ماهیانه یا سالیانه را آن را از ابتدا انجام بدهید تا در یک عمل انجام شده قرار نگیرید و مجبور باشید همیشه هزینه ای انجام بدهید که برای شما بازدهی لازم را نداشته باشد.

در خرید لینک دائمی، شما یکبار پول پرداخت می کنید و برای همیشه لینک شما در آن سایت درج می شود و در خرید لینک موقت، شما لینک را برای مدت مشخصی اجاره می کنید و در صورت پایان زمان مشخص شده و عدم پرداخت مجدد، لینک شما حذف خواهد شد.

رنکینگ گوگل برای سایت

همانطور که می دانید، حذف بک لینک فالو می تواند اثر منفی روی رتبه صفحه شما داشته باشد و در صورت تکرار مداو، منجر به پنالتی شدن سایت شما بشود.

ساخت تگ برای سایت

۱- سایت لینک دهنده نزد گوگل دارای اعتبار باشد. در کنار این آنالیزها و گزارشاتی که تولید میشود رتبهبندی به روز سایتها را با توجه به نرخ ورود و خروج آنها به سایت مقصد محاسبه کرده و روی سایت خود یا اکستنشنهای موجود آن قرار میدهد.

مشکلاتی در زمینه صفحه AMP یا داده های ساختار یافته غیر صحیح برای یک کلمه کلیدی پر سرچ در صفحه و موارد مشابه دیگر که روی عملکرد صفحه مورد نظر تاثیر می گذارد.

۳- ترجیحا لینک ها را درون متن یا در تگ body صفحات قرار بدهد. Who links the most بیشترین لینک هایی که به شما از جانب وبسایت ها تعلق گرفته است.

کتاب سئو در وب

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *