آشنایی با ابزارها و معیارهای اندازه گیری سئو – جی ادز

میتوانید برای تمام کمپین های گوگل ادز خود و سئو سایت, کلمات کلیدی مناسب پیدا کنید. شما با آموزش کیورد پلنر میتوانید به سئو سایت خود و نتایج ارگانیک آن بسیار کمک کنید.

ثبت سایت در وب مستر

قابل ذکر است که اگر اکانت گوگل ادز خود را با گوگل آنالیتیکس ارتباط دهید, میتوانید نتایج دقیق تری نیز به دست آورید. موارد بسیار دیگری نیز وجود دارند. برای آشنایی با کیورد پلنر جدید موارد زیر را بررسی خواهیم کرد.

حال اگر زمانی ابزار وب مستر گوگل برای شما پیامی را فرستاد که فایل xml گم شده است و مشخص نمی باشد چه باید کرد و ایراد کار کجا می باشد ؟

شما باید با توجه به کیفیت نورپردازی و پرده سبز نرمافزار مورد نظر خود را انتخاب و استفاده کنید. فرمتی که ما برای تگ تصاویر در وب استفاده می کنیم بصورت زیر خواهد بود.

• نرم افزار Databox یک داشبورد همه کاره برای مانیتورینگ وب سایت، مشاهده آمار اکثر شبکه های اجتماعی در یک داشبورد، مشاهده آمار از چندین آمارگیر مختلف مثل گوگل آنالیز و …

4-شاید رایجترین اشتباه در ساخت PBN استفاده از اطلاعات، برندینگ، محتوا و تصاویر یکسان در همه سایتها باشد. اما برای استفاده از آن باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید.

اکنون که نقشه سایت XML را در وردپرس به Google ارسال کردید، بیایید نگاهی به نحوه استفاده از آن برای وب سایت خود بیاندازیم.

در بالای کد هر وب سایتی، شما می توانید متا تگ های بسیاری را پیدا کنید.

وارد آن شوید, در قسمت بالای صفحه گزینه tools را انتخاب کنید. این گزینه, مشاوره سئو کلمات کلیدی مناسب برای صفحه اصلی وبسایت را به شما پیشنهاد میدهد. اگر اکانت ندارید میتوانید از گروه افراک برای ساخت آن کمک بگیرید.

در پیمایش های بعدی بات گوگل متوجه می شود که آن صفحه دیگر موجود نیست.

قالب پرشین 3

کاربری که وارد سایت می شود، باید در همان ابتدای کار متوجه شود که ساختار وب سایتتان به چه صورت است و به طور کلی شامل چه بخش ها و اطلاعاتی می شود.

اما شما باید تا حد امکان، دامین آتوریتی خود را افزایش دهید که برای اینکار نیز راهکارهایی را در ادامه برای شما میآوریم.

پیدا کردن کلمات کلیدی علی حسینی

در مبحث سئوی خارجی، داشتن بک لینک های معتبر نیز یکی از راههای بسیار موثری است تا بتوانید رتبه سایت خود را افزایش دهید. به سادگی بازدید سایت خود را افزایش دهید و کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید.

زمانی که اکانت گوگل ادز خود را ساختید. زمانی که به دنبال تعداد مناسب کلمات کلیدی هستید, این دو گزینه تعداد زیادی کلمه کلیدی متناسب را پیشنهاد میکنند. بهترین ترفند برای نتایج بهتر, وارد کردن عبارات دو کلمه ایی است.

سئو سایت موزیک

دو ابزار اصلی در کیورد پلنر وجود دارد. برای گزینه “Discover New Keywords” , زیر مجموعه های دیگری وجود دارد.

سایت های تبادل ترافیک

حال یک بخش جدید در این سایت وجود دارد که با نام بک لینک چکر شناخته میشود. نتایج این ابزار در قسمت “Keyword Results Page” نشان داده میشود.

عبارات ( Phrases): این قسمت برای کلمات کلیدی طولانی است. به عنوان مثال: “keyword bidding features” برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سئو, بسیار کاربردی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *